Anyone can publish on Medium per our Policies, but we don’t fact-check every story. For more info about the coronavirus, see cdc.gov.

Чистота вдома в умовах епідемії. Що зробити, щоб було норм?

Kyrylo Pyrshev
Mar 25 · 7 min read
Рисунок Caroline Norman http://www.themanitoban.com/2013/02/a-day-in-the-life-of-an-undergraduate-researcher-cell-culture/14092/

Так трапилось, що за останні дні в мене декілька разів запитали про дезінфекцію поверхонь та всього того, що потрапляє в квартиру.

Думаю, що принцип і необхідність такої дезінфекції можна розглянути на прикладі роботи зі стерильним ламінаром (laminar hood), в якому проводяться маніпуляції з клітинними лініями. Основна ідея полягає в тому, що все, що потрапляє всередину ламінару має бути стерилізованим, інакше, через патогенну флору, на експериментах можна поставити хрест (колеги-ольдскульники з пальником, я знаю про цей прекрасний підхід, але тут хочу саму думку донести на зрозумілій мені метафорі). Що є той самий ламінар? Він чимось нагадує сервант з алкоголем за формою, але коштує набагато дорожче, має своє освітлення, потоки повітря для розділення зовнішнього і внутрішнього середовища, розетки, підведений газ, а інколи наявна ультрафіолетова лампа.

Щось таки є спільне з квартирою, егеж? ;) так от, там все має бути чисто!

З чого почати? Я почав з того, що зайшов на сайт центру контролю та запобіганню захворювань (Centers for Disease Control and Prevention), де і знайшов всю необхідну інформацію.

Однак, відповідно до порад ВООЗ (та здорового глузду), варто наголосити, що використання спирту чи хлорвмісних сполук повинно відбуватися у виключно контрольованих умовах та концентраціях. НЕ МОЖНА ЗМІШУВАТИ МИЮЧІ ЗАСОБИ РІЗНОГО СКЛАДУ!

Рисунокз сайту ВООЗ https://www.who.int/images/default-source/health-topics/coronavirus/myth-busters/mythbusters-33.png

***

Тож тепер варто поговорити про саме прибирання. В квартирі, як і в ламінарі, має бути чисто. Оскільки методи базової дезінфекції дещо відрізняють, то я зосереджуся на тих, які підходять для квартир (і так, всі маніпуляції радять робити в латексних/нітрилових рукавичках):

- Часте вологе прибирання із використанням мильних розчинів. В першу чергу варто звернути увагу на поверхні, яких часто торкаєтесь: Столи, дверні ручки, вимикачі світла, стільці, ручки, телефони, клавіатури, туалети, крани, мийки тощо.

- Дезінфекція (НІКОЛИ не змішуйте різні типи відбілювачів чи дезинфікуючих засобів. Провітрюйте приміщення!) в першу чергу має сенс, коли вдома хтось хворіє або в громадських місцях/офісах, де важко відслідкувати чи хтось не є носієм інфекції:

* Використовуйте розведені побутові відбілювальні розчини (на основі хлору), якщо це не пошкодить для поверхню. Переконайтеся, що не минув термін придатності продукту. Свіжий побутовий відбілювач буде ефективним проти коронавірусів при правильному розведенні. (5 столових ложок (1/3 склянки) сухого відбілювача на основі хлору на галон води (3,78 літрів), але є рідкі з відповідною інструкцією на упаковці). Обов’язково читайте інструкцію на упаковці. — Цей тип чистки підходить для підлоги, особливо в місцях скупчення (чи великого потоку людей), наприклад під’їздах, тамбурах, тощо, де на взутті можна перенести все, що завгодно.

* Спиртові розчини з концентрацією більше 70% — враховуючи вартість, це більше підходить для дезінфекції рук, мобільних телефонів, навушників, тощо

* Побутові миючі та дезінфікуючі засоби: Очистіть ділянку або предмет водою з милом або іншим миючим засобом, якщо він забруднений. Потім використовуйте побутовий дезінфікуючий засіб. (ЧИТАЙТЕ уважно інструкції на упаковці для оптимального, безпечного знезараження та, щоб не пошкодити поверхню) — це оптимально для миття дверних ручок, підлоги в квартирі, туалеті/ванній/кухні, тощо

* Багато засобів рекомендують:

-> Тримати поверхню мокрою протягом декількох хвилин, щоб забезпечити загибель патогенів та інших мікроорганізмів.

-> Заходи безпеки, такі як надягання рукавичок і гарну вентиляцію.

Вже писав про рукавички та провітрювання? Так от РУКАВИЧКИ та ПРОВІТРЮВАННЯ маст хев!

ОК, гугл. З поверхнями більш-менш зрозуміло. Але ми купуємо продукти харчування і заносимо їх до дому. А на них сидять підступні організми! *бігає по колу в паніці*

Ну, припустимо, що запаковані продукти (в пластику, склі, металі) можна обробляти за принципом, який вище описаний для поверхонь вдома. Тобто або мити водою з милом, або дезінфікувати за допомогою 70% спирту.

А як бути із яблуками чи помідорами?

На допомогу прийшла стаття з журналу Лос-Анджелес Таймз, де Genevieve Ko спрямувала фокус уваги на догляді за чистотою таких продуктів як фрукти і овочі.

***

На сторінці Міністерства сільського господарства США у розділі найбільш поширених запитань про коронавірус позначено: «Нам наразі невідомі жодні повідомлення про захворювання людей, які дозволяють припустити, що COVID-19 може передаватися харчовими продуктами або упаковками для харчових продуктів».

Тим не менш, далі в статті є дуже розумне зауваження від пані Genevieve Ko:

«Even if there’s no reason to think that your tomatoes are covered in coronavirus, there’s also no reason not to wash what you bring home» — навіть якщо немає підстав вважати, що ваші томати вкриті коронавірусом, також нема підстав не мити все, що ви приносите до дому.

- Листя салату та інша зелень: Наповніть велику миску водою і занурте в неї зелень. Дочекайтеся пару хвилин, коли піщинки бруду опустяться на дно, а потім перемістіть зелень на друшляк. Якщо це не допомогло, то повторіть процедуру, попередньо промивши миску. Після цих процедур ще раз ретельно промийте в друшляку під холодною водою дуже ретельно, використовуючи розпилювач, якщо у вас є.

- «Земляні» овочі (ті, які ростуть під землею і є видозміненим коренем або стеблом): оскільки вони ростуть у бруді, то вони потребують особливої уваги. Як зазначено в статті (і як зазвичай це роблю я), такі овочі зручно мити під проточною водою за допомогою спеціальної щіточки або губки із грубим ворсом. Звичайно, можна це зробити пальцями .але ефективність буде нижчою

- Гриби: багато хто вважає, що гриби не варто мити, бо вони перетворюються на губку. Але то не наш метод ;) Їх можна промити в друшляку під проточною водою, общипуючи шматочки бруду, коли треба. Після цього в один шар розкласти на рушник, щоб вони просохли.

- Тверді надземні овочі та фрукти: Такі продукти, як зелена квасоля, спаржа, огірки, виноград, яблука, тощо, добре промийте під струменем води під високим тиском, потираючи руками. Дайте висохнути в чистому друшляку, якщо потрібно.

- Делікатні овочі та фрукти: м’які продукти, такі як помідори, стиглі кісточкові фрукти та ягоди, промийте під стійким потоком води, але низького тиску, обережно повертаючи предмети руками, щоб усі сторони були промиті, але не пошкоджені. Розкладіть на чистому кухонному рушнику або паперових рушниках, щоб вони висохли, але не пошкодилися.

Окрім того я скажу, що при цьому варто забезпечити умови миття, коли бризки з брудних овочів та фруктів не будуть вкривати чистий посуд та кухонні поверхні загалом. Завдання помити все таким чином, щоб не зробити гірше, поширюючи бруд, який відлітатиме з поверхні продуктів під напором води. І так, використовуйте рукавички та не торкайтеся обличчя!

Ну, припустимо, з цим всім зрозуміло. Але це займає так багато часу! Чи можна якось оптимізувати процес?

Наприклад, Ультрафіолет. Що воно таке? Це електромагнітне випромінювання з довжиною хвилі менше за 400 нм. Не стало більш зрозуміло? Хм…

***

Ультрафіолет — це невидима частина спектру світла, яку Сонце експортує на нашу планету. Незважаючи на те, що суттєва частина ультрафіолету невидима для очей, енергія, якою він характеризується, є дуже великою. Рослини навчилися використовувати частину цієї енергії (ультрафіолет А, УФ-А, 320–400 нм) в процесі фотосинтезу. Тим не менш, менші довжини хвиль є напрочуд шкідливими для ВСІХ живих організмів. Пошкодження включають вплив на різні молекули всередині організмів, в т.ч. нуклеїнові кислоти та білки. В людей це може призвести до патологій очей, шкіри та онкологічних захворювань. Тож, ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) не радить використовувати ультрафіолет для будь-яких поверхонь шкіри.

Рисунок з сайту ВООЗ https://www.who.int/images/default-source/health-topics/coronavirus/myth-busters/mythbusters-31.png

Але як бути із іншими поверхнями? Так, там все нормально і можна сміливо піддавати їх УФ випромінюванню.

Як повідомляє Нью-Йорк таймз, лікарі в Небрасці, відчувши брак хірургічних масок, вирішили застосовувати УФ випромінювання для знезараження тих масок, які вже були використані. При цьому центр контролю та запобіганню захворювань спочатку заборонив такий підхід, а потім написав «as a last resort, it may be necessary» (як крайній випадок, це може стати у нагоді).

Більш того, в статті ВВС розповідається про роботів на радіокеруванні, які несуть на собі джерела УФ світла. Такий підхід дозволяє знезаражувати приміщення в лікарні без залучення людей безпосередньо до шкідливого випромінювання.

А в Шанхаї ультрафіолет використовують для знезараження громадського транспорту всередині та ззовні (КОЛИ ТАМ НЕМАЄ ЛЮДЕЙ!) окрім звичайних способів дезінфекції з використанням розчинів хлору або спирту.

Висновок:

Наприкінці хочу наголосити, що більшість з цих пунктів є рутинними і бажаними для застосуванні в звичайних умовах без пандемії: часте вологе прибирання, провітрювання приміщень, миття фруктів, овочів та інших продуктів харчування (включно з їх упаковками), знезараження поверхні телефону.

Не забувайте мити руки та менше торкайтесь обличчя. Намагайтеся обмежити контакти з іншими людьми, а якщо вже немає іншого виходу, то носіть маску. Ні, не для того, щоб не заразитися, а для того, щоб не передати щось іншим (в січні в Китаї було 86% незадокументованих випадків інфікування коронавірусом, які відповідальні за 79% подальшої передачі інфекції). Ми наразі відповідальні не тільки за себе, але й за оточуючих, бо тільки максимальне зниження швидкості розповсюдження вірусу може врятувати здоров’я наших близьких і нас самих.

Кирило Пиршев — біохімік/біофізик, кандидат біологічних наук

Джерела:

Genevieve Ko «How to wash fruits and vegetables during the coronavirus crisis» Los Angeles Times https://www.latimes.com/food/story/2020-03-16/how-to-wash-fresh-vegetables-fruits-during-coronavirus-crisis

«Disinfecting your home if someone is sick», Coronavirus Disease 2019 (COVID-19), Centers for Disease Control and Prevention https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/prepare/disinfecting-your-home.html

Adrienne Murray “Coronavirus: Robots use light beams to zap hospital viruses” BBC https://www.bbc.com/news/business-51914722

Gina Kolata “As Coronavirus Looms, Mask Shortage Gives Rise to Promising Approach” The New York Times https://www.nytimes.com/2020/03/20/health/coronavirus-masks-reuse.html

Shanghai introduces ultraviolet light to disinfect public buses https://www.youtube.com/watch?v=SqytOuYfsnA

«Coronavirus disease (COVID-19) advice for the public: Myth busters» WHO https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/advice-for-public/myth-busters

Li, Ruiyun, Sen Pei, Bin Chen, Yimeng Song, Tao Zhang, Wan Yang, and Jeffrey Shaman. «Substantial undocumented infection facilitates the rapid dissemination of novel coronavirus (SARS-CoV2).» Science (2020) DOI: 10.1126/science.abb3221

Kyrylo Pyrshev

Written by

біохімік, біофізик, к.б.н., фахівець в галузі ліпідної біології та мікроскопії, https://www.linkedin.com/in/kyrylo-pyrshev-89b38b12a/

Kyrylo Pyrshev

Written by

біохімік, біофізик, к.б.н., фахівець в галузі ліпідної біології та мікроскопії, https://www.linkedin.com/in/kyrylo-pyrshev-89b38b12a/

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store