Система зависла

У Порошенка ще є слабка надія, що Яценюк зможе запустити командно-адміністративну “економіку”, тому і дає йому останні шанси.

У Януковича вона ж ніби працювала, хоч і недовго, а от у послідовників — ніц не виходить, навіть з кредитами МВФ.

Відчай приховати не вдається. Луценко закликає змінити формат (?!) уряду, не пояснюючи що це за звір і додає, що вибори не допоможуть — в Раді будуть ті ж самі люди (хіба ви сумніваєтесь, що я буду там знову, каже він щось таке журналістам).

Але Яценюк вже давно пояснив чому “машина” Азарова не працює — зник Донбас. Бюджет ще вдається наповнювати — кредитами, тим, що повитягували з кишень людей та ще і домалювали грошей, а от далі куди? Де їх відмивати? Лавочка Ахметова, яка надійно гарантувала переварювання бюджетних грошей з вигодою для учасників концесії, закрилася на переоблік. З Коломойським, який був готовий стати Ахметовим-2, — не вийшло домовитися.

От і доводиться в уряді виконувати перегонку всіх наявних грошей одразу напряму у кишені, в обхід колишньої системи — грубо, відверто, але іншого способу немає, бо пропадуть.

А так не домовлялися. Своє мали отримувати всі євроінтегратори і реформатори — і в парламенті, і в АП. А тут різко звузилося коло бенефіціарів — вони всі в кабміні, а решта тепер туди мають “бігати”, або засилати своїх людей.

Та і з виборами халепа — Донбасу і Криму немає — це безумовно владі великий плюс, але де брати далі голоси? Порошенко ледве набирає 10%, Яценюк — повернувся до свого стабільного з часів “Фронту змін” результату біля 0%.

Де заміна електоральної житниці, яку для себе зорав Янукович і яку засіювали частиною з бюджетних грошей?

У Арсенія на це відповіді немає. І ні у кого немає. Система зависла. І перезавантаження не допоможе. Тільки зносити.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Sergiy Rachinsky’s story.