SUN365 Pop Up’as: Saulėtas gyvenimas!

sveikas maistasm| susibūrimai | sportas |talks’ai | workshopai

Tarp tavo svajonės ir tavęs yra tik vienas žmogus — tu pats. Galbūt nori mesti nemylimą darbą ir pradėti freelancinti, įkurti savo verslą, išdrįsti leistis į gyvenimo kelionę ar pakeisti savo gyvenimo ritmą, kūną bei atrasti balansą? Jei nori — gali. Tik kaip rasti jėgų, pinigų, motyvacijos ir žinių? SUN365 Pop Up’as — viskas, ką tau reikia žinoti, po vienu stogu.

Kas jei ne tu? Kada jei ne dabar?

Sun365 Pop Up’as “Saulėtas Gyvenimas” — vienos dienos festivalis atnešantis visą ‘know-how’, kaip pradėti gyventi taip, kaip visad svajojai.

Pranešėjai — ne lektoriai, tik teoriškai išmanantys reikalus, o darytojai, kurie per bandymų ir atradimų kelią ėjo tiesiai savo svajonės link.

PROGRAMA

10val: Svajonė — SPORTAS: rytas su Ignu Bakėjum ir My Hero! Aukšto intensyvumo klasė ir pradedančiąjam ir patyrusiam atletui. Judam taip, kad visa savaitė užsikrautų geros nuotaikos ir energijos.

11val: PUSRYČIAI

SUN365 smūčiai ir granola iš šaltai spaustų sulčių baro.

11.30val. Svajonė — PROFESIONALUS BLOGAS

Kotryna Bass — blogą pavertusi savo verslu, gyvenimo būdo blogerė Kotryna Bass pasakoja, kaip susikurti savo blogą ir jį monetizuoti. Tinka ir asmeniniam naudojimui, ir verslo tikslams.

13val. Svajonė — FREELANCE KARJERA panelinė diskusija su Ką Žmonės dirba? + live podcasto įrašas

Kas bus, tas nebus, bet freelanceris nepražus! Trys šviesiausios freelancerių galvos susėda pakalbėt apie tai, kaip freelancerio darbas atrodo iš tikrųjų. Kur rast pirmus klientus? Kaip nuolat turėt užsakymų? Kaip save ‘išpiarint’? Ir dar daug daug kitų super-ultra-mega aktualių klausimų apie freelancerio gyvenimo subtilybes.

Dalyvauja:

Akvilė Magicdust

Stefanija Juškytė

Jolita Vaitkutė

vyro reik!

Moderuoja Rasa Jusionytė, ką žmonės dirba? redaktorė.

14val: Svajonė — TOBULA INSTAGRAMA.

??

16val: svajonė — MAISTAS KEIČIA GYVENIMĄ x 2 Kristina Pišniukaitė, Ant Medinės lentelės. Pokytis #1 Nauja mityba — nauja savijauta. Pokytis #2 Maistas suteikė galimybę mesti darbą ir pradėti dirbti sau. Kaip atrodė jos valgymo įpročių ir savijautos transformacija bei kaip žengti drąsų žingsnį savo svajonės link — ji viską pati ir papasakos. Tai pokalbis, Q&A sesija ir diskusija viename — klauskite drąsiai.

REGISTRACIJA

Susitinkam @sun365juices

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.