Dikmen Buderus Servisi 229 10 41–229 10 42 ANKARA

229 10 41–229 10 42

Dikmen Buderus Servisi, Dikmende Buderus Servisi, Buderus Dikmen Servisi, Buderus Servisi Dikmen, Ankara Dikmende Buderus Servisi, Dikmende Buderus beyaz eşya Servisi, Dikmende Buderus klima Servisi, Dikmende Buderus kombi Servisi, Ankarada Buderus Servisleri, Buderus Ankara Servisleri

Dikmen Buderus Servisi firmamızca Buderus ürünlerinizin Servis, bakım ve onarımları Dikmende Buderus Servisimizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Buderus Dikmen Servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi, kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.

Buderus Servisi Dikmen olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan Buderus ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün Buderus yedek parçaları mevcuttur.

Dikmende Buderus Servisimizce Buderus ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahallinde giderilir. Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar Dikmende Buderus beyaz eşya Servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.

Ankarada Buderus Servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Dikmende Buderus klima Servisi, Dikmende Buderus kombi Servisi olarak ta Buderus Ankara Servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.

Ankara Dikmen Buderus Servisi olarak konusunda uzman Buderus Dikmen Servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.