Co je Reas?

Jsme tak trochu realitka a tak trochu infocentrum. Nelovíme naše klienty na nafouklé sliby. Máme radši, když mají přehled a cítí se nad věcí.

Spojujeme majitele nemovitostí, kteří uvažují o prodeji, se solidními makléři.

Chceme v realitách nastavit transparentní jednání a zkvalitňovat služby klientům. Myslíme si, že to je úplně normální požadavek a že by to měl být standard. Chceme, abyste se prodeje nemuseli obávat.

Jak jsme se k tomu dostali?

Na začátku byli naši dva šéfové, Hynek a Michal, s nimi kopec zkušeností z mladého byznysu (Storyous) i velká dávka ponaučení ze zajeté společnosti (Avast). Plus — trh s nemovitostmi, kterému shodou náhod Ti dva dost rozuměli.

Založili si spolu firmu a, jak už to bývá, docela slušně si natloukli nos. Byznys v realitách totiž — a my doufáme, že fakt jenom zatím — stojí na uřvané reklamě, planých slibech a nekalých praktikách, které některým zúčastněným mají namastit kapsy. Asi to sami znáte. Vůbec se nám to nelíbilo. Tvrdošíjně jsme firmu stavěli na službách, na kvalitě a na tom, že nám vždycky bylo vidět pod ruce.

Realitní specialisté, nebo spíš spojovatelky

Přiznává se nám to těžko, ale byla tu chvíle, kdy to vypadalo, že se na všechno prostě vykašleme. Nechtěli jsme se zaprodat, a tak jsme to začali věšet na hřebík. Zjistili jsme u toho tři věci:

  • Obracela se na nás fůra lidí, kteří chtěli prodávat. Nebyli to jen naši známí. Byli to úplně cizí majitelé, kteří nám důvěřovali.
  • Měli jsme objektivní data o těch nejlepších profících v branži. Firma dvou datových analytiků se nezapřela.
  • Chtěli jsme si udržet profesní čest. Zavřeli jsme oči a své klienty spojili s dobrou konkurencí. Obě strany to nadchlo.

Kdo by to byl řekl?

Místo zavírání byznysu jsme najednou začali generovat obrat.

Seděli jsme s hlavama v rukách. Kroutili jsme obojím. Asi jsme něco dělali dobře! Nedalo nám to spát.

Napadlo nás podívat se, jestli takovou službu poskytuje už někdo ve světě. Měli jste nás vidět, když jsme zjistili, že třeba v Británii jede už čtyři roky služba Purplebricks a že ve Spojených státech bez problému prosperuje Homelight.

Takže tak. Nezanikli jsme. Místo toho je Reas on-line služba, která hlídá, aby proces prodeje Vaší nemovitosti proběhl v pořádku.

Pečlivě vybíráme, koho Vám na prodej doporučíme. Ostatně, od kvality práce solidních makléřů se odvíjí i náš byznys. Platí nás ti, kteří skutečně prodávají. Jednoduché a výhodné pro všechny.

Navíc se snažíme dávat Vám veškeré potřebné informace, abyste se nenechali napálit, když už se rozhodnete prodávat na vlastní pěst. Můžete nám o informace zavolat, napsat, nebo si u nás nechat zdarma zpracovat odhad své nemovitosti.

Držíme Vám pěsti!

Tým Reasu