سفارش تولید محتوا منحصر به فرد و حرفه ای

Rgb
3 min readMar 9, 2023

امکان سفارش تولید محتوا در دنیای امروزبرای همه فراهم و مهیا ست، آن هم در مدت زمان کوتاه. کافیست شما نوع تولید محتوای خود را اعم از معرفی خدمات و محصولات مشخص کنید.

چیزی که باید در نظر گرفته شود، هدف شما و کیفیت محتوا در محقق کردن این هدف است. پس کیفیت مناسب یکی از شاخص های مهم در تولید محتواست. نوع پلتورم در بحث تولید محتوا باید در نظر گرفته شود چرا که انواع محتوا اعم از متن، تصویر و ویدیو را می توان برای پلتفرم های مختلف در نظر گرفت.

احتمالاسوالات زیادی در رابطه با تولید محتوا برای کسب و کارتان مطرح است، ما اینجا هستیم تا پاسخگوی همه سوالات شما باشیم.

اینجا بیشتر درمورد بازاریابی محتوا بخوانید.

https://ariyan7.blogspot.com/2023/02/content-creation-services.html

خدمات محتوا نویسی

آیا با سفارش تولید محتوا آشنایی دارید؟

به طور کلی محتوا از نظر نوع و اهمیت در خور بررسی است

انواع محتوای :

· متنی

· تصویری

· ویدویی

که بسته به نوع پلتفورم و امکان انتشار آن متفاوت میباشد

نکات مهمی که در تولید محتوا باید درنظر گرفته شود

1. آیا محتوا دارای ویژگی بهینه بودن میباشد؟

2. آیا نکات سئو در ان به کار رفته است؟

در صورتی که محتوایی که تولید می کنید بهینه نباشد و یا نکات سئو در آن رعایت نشده باشد، شما راه را اشتباه رفته اید و به هدف خود نخواهید رسید

پس در زمان سفارش تولید محتوا باید تاکید بر سئو بودن ان شود

منظور از سئو بودن محتوا چیست؟

یعنی اصولی که شرکت گوگل بری تولید محتوا وضع کرده و فرد محتوا نویس باید ان اصول را در تولید محتوا به کار گیرد ،در غیر این صورت این محتوا در رنکینگ پلتفورم گوگل دیده نخواهد شد.

3. آیا محتوای شما به حد کافی برای مخاطب جذاب هست؟

4. آیا سفارش تولید محتوا با سفارش اگهی متفاوت است؟

تفاوت سفارش تولید محتوا و سفارش آگهی

نکته حائز اهمیت این موضوع این است که در سفارش اگهی شخص دنبال مشتری و مخاطب است، به خاطر همین از پلتفورم های زیادی اعم از وبسایت های تبلیغاتی و یا سوشال مدیا و … استفاده میکند تا از این طریق مخاطب خود را پیدا کند. اما در بحث سفارش محتوا شخص دارای پلتفورم خاص خود است و هدف اصلیش در اینجا پیدا کردن مشتری نیست بلکه درک نیازهای مشتری است و اینکه بتواند توسط ان این نیاز ها ر مرتفع سازد.

سفارش تولید محتوا و سفارش آگهی دو نوع سفارش متفاوت هستند.

سفارش تولید محتوا به معنای درخواست سفارش دهنده برای تهیه محتوای خاصی برای وبسایت، وبلاگ، شبکه های اجتماعی و غیره است. محتوایی که برای تولید درخواست شده، می تواند از جمله مقالات، پست های وبلاگ، فیلم ها، عکس ها و موارد دیگر باشد. در این نوع سفارش، محتوایی که تولید می شود، معمولاً برای انتشار در کانال های مختلف استفاده می شود و هدف آن افزایش محتوای سایت و جذب مخاطب است.

از سوی دیگر، سفارش آگهی به معنای درخواست سفارش دهنده برای تهیه یک تبلیغ متنی یا تصویری است که برای انتشار در محل های مختلف مانند صفحات اجتماعی، سایت های خبری، مجلات و رسانه های دیگر استفاده می شود. هدف از آگهی، تبلیغ کردن یک محصول، خدمات یا برند خاص است و معمولاً شامل یک پیام کوتاه و جذاب است که برای جذب مخاطبان طراحی شده است.

در کل، سفارش تولید محتوا برای ارائه اطلاعات مفید به مخاطبان و جذب آنها استفاده می شود، در حالی که سفارش آگهی برای جذب مشتری و تبلیغ کردن محصولات و خدمات مشابه طراحی شده است.

--

--