Prírodná kozmetika je bohatá na živiny

Kým tradičná kozmetika uberá pleti živiny, prírodná kozmetika robí presný opak. Tradičné kozmetické výrobky sú síce cenovo dostupnejšie, no v konečnom dôsledku sú pre nás veľmi nebezpečné. Zatiaľ čo kozmetické spoločnosti upokojujú svojich zákazníkov a presviedčajú ich o kvalite, opak je pravdou. Priemerná osoba používa šampón na vlasy každý deň. Predstavte si, čo môže s vašimi krásnymi kučerami spraviť lacná kozmetika vyrábaná tradičnýmspôsobom.

Prečo je teda bio kozmetika pre človeka zdravšia? Obsahuje totiž množstvo látok, ktoré majú vysokú nutričnú hodnotu a udržujú pokožku hladkú a najmä zdravú. O akých látkach tu hovoríme?
Bambucké maslo — tiež známe ako Butyrospermum Parkii, je bambucké maslo jedným z najbežnejších ingrediencií v prírodnej kozmetike. Je to preto, lebo má úžasnú schopnosť ako kondicionér. Okrem toho sa o ňom hovorí ako o liečiteľovi tela. Obsahuje vitamíny A, D a E. Ide o maximálne prírodný produkt, ktorý tvorí najzdravšiu zložku v bio kozmetike.
V prírodnej kozmetike pôsobí bambucké maslo ako ochrana proti UV žiareniu. Pôsobí protizápalovo a dokáže liečiť drobné škvrny a popáleniny na tele. Niektorí ho využívajú ako produkt zmierňujúci svalovú bolesť.

Kakaové maslo — pochádza z kakaového bôbu, ktorý produkuje až 40 kakaových semien. Toto maslo je známe svojou schopnosťou redukovať strie u žien. Tie sa vyskytujú najmä po pôrode. Okrem toho pomáha ľuďom, ktorých trápia ekzémy či dermatitída. Je preukázané, že kakaové maslo pomohlo mnohým s podráždením pokožky. Je nasýtené mastnými kyselinami a antioxidantmi. Tieto látky sú známe svojou schopnosťou hydratovať ľudskú pokožku.

Výťažok z bieleho čaju — v prírodnej kozmetike ide o vzácny prvok. Konkrétny biely čas sa vyrába z listov rastliny s názvom Camerllia Sinensis. Biely čaj je známy vysokým obsahom katechínu a jeho úžasnou ochranou pokožky.

Extrakt z hrozna — je vzácnym prvkom v prírodnej kozmetike. Je veľmi silný, obsahuje vitamín E a kyselinu linolovú. Hroznový extrakt pozitívne vplýva na regeneráciu. Urýchľuje hojenie rán, lieči hemeroidy a pozitívne vplýva na dlhovekosť.
Ešte stále váhate? Prírodná kozmetika je v súčasnosti rýchlo rozvíjajúcim sa trhom. Myslite nielen na svoje zdravie, ale aj zdravie všetkých ostatných. Ak nie ste stále presvedčení o tom, či do kozmetiky investovať viac prostriedkov, pomyslite si na všetky pozitívne účinky, ktoré sme v tomto článku pre vás opísali

Kontaktuj nás:

K&M Trade spol. s r.o. 
Borčice 174
018 53 Bolešov

Externé odkazy:

Pozrite sa na túto oficiálnu webovú stránku www.anthyllisbiokozmetika.sk o prírodnom produkte starostlivosti o pokožku

Tumblr

Diigo

Facebook

A single golf clap? Or a long standing ovation?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.