Shopinstar.com Artık Kadınlara Özel Sosyal Pazaryeri

2014 yılında sevgili Şehlem ile birlikte kurduğumuz, Shopinstar Bilişim Teknolojileri’nin ilk ürünü Shopinstar.com ile 2015 yılından itibaren #Instagram üzerinde gerçekleşen satışlara aracılık ederek, kişi ve kurumların güvenli ve kolay alışveriş yapmasına olanak sağladık. Yüzlerce satışa aracılık ettik, bir kaç bin satıcı ve alıcı kullanıcıya eriştik. Potansiyel müşterilerimizden ve hitap ettiğimiz pazardan gelen istekler doğrultusunda Shopinstar.com ‘u bugün itibariyle pivot ediyoruz.

Artık Shopinstar.com — Kadınlara Özel Sosyal Pazaryeri
Shopinstar.com ‘da artık, Kredi Kartı ve/veya Bkm Express ödeme yöntemleri ile kadınlara yönelik istediğiniz ürünü satışa çıkartabilir, güvenle satın alabilirsiniz. Satıcı sayfası oluşturarak, ürünlerinizi ve/veya markanızı kitlelere kolayca tanıtabilirsiniz.

Neden Sosyal ? 
Shopinstar.com’da herhangi bir ürünün satışını yapmadan da para kazanmanız mümkün, önümüzde ki ay açıklayacağımız özellik ile Sosyal ağlarda ki etkili kişiliğinizden Shopinstar sayesinde kâr elde edebileceksiniz.

Bizi önümüzde ki aylar içerisinde, tasarım pazarları, ücretsiz elektronik ticaret eğitimleri, kadınlara yönelik workshoplar bekliyor olacak.

Son olarak logoda ki unicorn çok tatlı değil mi ?

Sevgiler,

Sabrican

(Co-branding yapabileceğimiz startuplar direk benim ile iletişime geçerse de çok sevinirim ^^ )