بازی Overwatch به آمار ۳۰ میلیون کاربر ثبت نام شده دست یافت

به‌تازگی شرکت بلیزارد آمار جدیدی از تعداد کاربرانی که از زمان عرضه این عنوان به تجربه بازی Overwatch پرداخته‌اند، منتشر کرده است.

بازی Overwatch به آمار ۳۰ میلیون کاربر ثبت نام شده دست یافت

بنابر اعلام شرکت سازنده، بیش از ۳۰ میلیون بازیباز تا به حال بازی محبوب Overwatch را تجربه کرده‌اند. متاسفانه شرکت بلیزارد از این آمار تعداد کاربران پلتفرم‌های مختلف بازی را تفکیک نکرده و یا آمار مربوط به کسانی که بازی را در بازه‌های دسترسی رایگان آن دانلود کرده‌اند با ما به اشتراک نگذاشته است اما به هرحال این استقبال جامعه بازیبازان نسبت به این بازی واقعا شگفت‌انگیز می‌باشد. لازم به ذکر است که صفحه رسمی توییتر بازی Overwatch در واکنش به این دستاورد، با انتشار پستی اعلام کرده است:

بیش از ۳۰ میلیون بازیباز در بازی بزرگ Overwatch! از همه شما تشکر می‌کنیم برای همراهی ما در این راه، ما هیچ تیمی بهتر از شما را برای خود سراغ نداریم.

Overwatch یک بازی اول شخص شوتر و آنلاین می‌باشد، اساس بازی بر مبنای کار تیمی تعریف می‌شود، جایی که دو تیم ۶ نفره متشکل از قهرمانان انتخاب شده توسط بازیبازان رودرروی هم قرار خواهند گرفت. در حال حاضر به تعداد ۲۴ قهرمان در بازی طراحی شده است که هر کدام از این قهرمانان دارای حرکات و قابلیت‌های خاص خود می‌باشند. در بازی Overwatch بازیبازان با همکاری هم در تلاشند تا از نقاط مشخصی در نقشه دفاع کنند و یا از وسایل در حال حرکت مشخصی در مدت زمان از قبل تعیین شده‌ای در برابر حریفان محافظت کنند. این عنوان تقریبا یک سال پیش منتشر شده است ( ۲۴ ماه می سال قبل ) و از همین رو برای ما جالب است که بدانیم این آمار جامعه بازیباز در این بازی همچنان رو به پیشرفت خواهد بود یا ثابت می‌ماند.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.