Müziğin Sesini Biraz Daha Açabilir Misin?

Her sene bir önceki yılın deneyimlerine göre değişiyoruz. Düşüncelerimiz hayallerimiz, heyecan duyduğumuz konular… Benim için #2015 ve #2016 yılı o kadar kariyer odaklı geçmişti ki #2017 yılında hayellerimin peşinden koşabilmeyi dilemiştim. Şimdi ise #2018 yılından minimalist bir yaşam diliyorum :) Tam olarak nasıl olacak onu biz de bilmiyoruz ama karavanla yola çıktığımız maceramızda aslında ihtiyacımızdan ne kadar fazlasını sahip olduğumuz (yük olarak da yorumlayabilirsiniz) fark ettik ve günden güne kendimizi geliştirmeye başladık. Öyle ki bu süre içerisinde et tüketiminin vücudum ve doğa için fazla olduğunu düşünerek vejetaryan bile oldum :)

Bu sürekli gelişim yolculuğunda 2017 yılında neler deneyimlemişiz diye sosyal medya hesaplarımı karıştırıyorum da sanırım baba olmanın getirdiği duyguların yerini başka birşey tutamaz 😍😍

İş koşuşturmacası içerisinde henüz arzu ettiğim kadar vakit geçiremesek de geri kalan her anı dolu dolu yaşıyoruz :) Özellikle 4 ayın her gününü birlikte geçirdiğimiz, birlikte yeni keşifler yaptığımız, uykuya dalışını defalarca izlediğim günleri tekrarlamayı dört gözle bekliyorum.

2017 yılı 2 kişi yürüttüğümüz operasyondan 5 kişi ve ofis bağımsız bir yapıya doğru evrimleşti. Öyle ki ekip arkadaşlarımdan biriyle ilk kez fiziksel olarak Kaş’ta tanıştım :) Daha önce tecrübe edilmemiş bir kültürü deneyimlemekten çekinmeyen müşterilerime de teşekkür etmeden geçemeceğim. Skype üzerinden daha verimli iletişim sağlarız tezini benimseyerek bizimle birlikte bir yolculuğa çıktılar :)

Bir maraton çıkartamamış olsam da yıl boyunca koşuları ihmal etmedim :) Toplam 693km ‘lik koşulardan beni en çok zorlayan 26 koşu ile tamamladığım 30 günlük 5K denemesi oldu :) 5K koşmak zor değil de 30 gün boyunca vücudu dinlendirmeden toplam 150km koşmayı hedeflemek…

2017 yılında da eğitim, dergi ve sunumlarla deneyimlerimi paylaşmaya devam ettiğim bir sene oldu. İçlerinde en çok heyecanlandıran ise Webrazzi ve DigitalZone sunumlarıydı :) Sektörün önde gelen uzmanlarının önünde, bu zamana kadar takip ettiğim ilham aldığım uzmanların önünde sunum yapmak heyecan vericiydi.

2017 yılında tanıştığım dostlarıma da selamlarımı iletmek istiyorum :) Sanırım yolda olmanın getirdiği güzel şeylerden biri. Farklı düşünce yapısına sahip çok renkli arkadaşlar ediniyor olmak. Buradan Gencer hoca ve tüm Kaş camping ailesinin de kulaklarını çınlatmış olalım :)

Yıllaaarr sonra neredesye tüm kardeşler bir araya geldik. Kaç kardeşiz biz siz biliyor musunuz :)

Hasan’ın teşvikleriyle birlikte hayatımdaki bazı önemli değerleri metrik olarak ölçümlemeye başladım, yeme alışkanlıklarımı, mutluluk seviyemi ölçümlemek gibi… Her an mutlu olmalı mıyız üzerine tartıştığımız konular arasında. İlerleyen aylarda detaylarını paylaşacağım.

Gelelim #2018 hayallerimize :) Yazının başlığı gibi 2018 yılında müziğin sesini biraz daha açmak için fazlalıklardan kurtulmak, bu zamana kadar yaptığım beni mutlu eden her ne varsa daha fazla yapmayı diliyorum :)

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.