قیمت سکه پارسیان

Sajjadyaz
4 min readDec 15, 2021

در زمان استفاده از گردنبند ضخیم بهتر است از آویزهای بزرگ استفاده کنید و به همراه گردنبند طلا نازک میتوان از آویزهای ظریف و کوچکتر استفاده کرد تا هم تناسب ظاهری حفظ شود و هم ترکیبی قیمت سکه های کادویی سبلان زر زیبا ایجاد گردد. قابلتوجه است این گردنبند با ظاهری شیک برای استفاده روی لباسهای یقه اسکی بسیار زیباست. اگر میخواهید از لباسهای یقه بسته استفاده کنید بهتر است گردنبند طلا با طول بیشتر خریداری کنید استفاده از گردنبندهای بلند روی لباس و ترجیحا روی لباسهای ساده و تک رنگ زیبایی و جلوهی بیشتری خواهد داشت در صورتی که میخواهید فقط از یک گردنبند طلا استفاده کنید می توانید از زنجیرهای ضخیمتر استفاده کنید میتوانید این زنجیر را با یک آویز نیز تکمیل کنید این آویز میتواند خود از طلا ساخته شده باشد و یا بخشی یا همهی آن از سنگهای ارزشمند مختلف در رنگهای متفاوت ساخته شده باشد. گردنبندهای خیلی کوتاه را با لباسهای یقه باز ست کنید و در صورتی که لباس شما یقه معمولی دارد بهتر است از گردنبندهای رایج ۴۵ سانتی متری بهره بگیرید. در صورتی که تمایل به خرید گردنبندهای چوکر دارید؛ زنجیر با ۵ سانتی متر بیشتر از اندازه دور گردن خود گزینه مناسبی است. همچنین میتوانید تست سنجش طلای واقعی را با آهن ربا نیز انجام دهید طلا هیچ خاصیت مغناطیسی ندارد، با نزدیک کردن یک قطعه آهن ربا به آن در صورتی که قطعه طلای شما به آهنربا جذب شود می توانید متوجه تقلبی بودن آن شوید.

خرید سکه پارسیان

برای سنجش واقعی یا جعلی بودن طلا میتوانید قسمتی از آن را روی یک کاشی چینی بکشید در صورتی که طلا اصل باشد یک رد قرمز بر روی چینی باقی میماند، ولی درغیر این صورت ردی مشکی بر روی چینی میماند که نشان دهندهی تقلبی و جعلی بودن آن است. در صورتی که نمیخواهید از یک زنجیر بلند ضخیم استفاده کنید میتوانید از چند زنجیر باریک و سبک در کنار هم برای کامل کردن لباس و تکمیل ظاهر خود استفاده کنید. در صورتی که زیور آلات مختلف مثلا گردنبند طلا با دست ساخته شده باشد به دلیل کار دست بودن محصول ارزش بیشتری دارد و در صورتی که محصول مورد نظر توسط دستگاه و ماشین ساخته شود اجرت و مزد ساخت کمتری دارد. خوب است قبل از انتخاب و خرید گردنبند طلا، استایل خود و یا فردی که قصد خرید برای او دارید را در نظر بگیرید و با توجه به صحبتهایی که از قبل گفته شد انتخاب یک گردنبند طلا مناسب برای خود یا یک پلاک طلا هدیه احتیاج به بررسیهای گوناگونی دارد. ظهر امروز طلا ۱۸ عیار در مقایسه با روز قبل افزایش قیمت داشت و بههمین دلیل سکههای پارسیان نیز گران شدهاند.

سکه های پارسیان

قیمت سکه پارسیان 100سوتی 111500 است.هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۱,۰۷۴,۴۰۰ (یک میلیون و هفتاد و چهار هزار و چهارصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۱۴ درصدی داشته است. ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه امروز نرخ جدید سکه پارسیان اعلام شد و بر این اساس سکه یک گرمی، یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان قیمت خورد و نسبت به نرخ قبلی ۲۰ هزار تومان گران قیمت سکه پارسیان امروز ۱۴۰۰ شد. به گزارش فرارو؛ با وجود افزایش دو هزار تومانی قیمت طلا ۱۸ عیار در مقایسه با روز سه شنبه، نرخ سکههای پارسیان ثابت مانده است و ارزش سکه یک گرمی تا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه یک میلیون و ۴۷۰ هزار تومان بود. قیمت سکه پارسیان امروز شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ در انواع سوت با عیار ۷۵۰ را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر خرید و فروش سکه که به صورت حضوری صورت میگیرد و در بالا از آن به صورت عمده فروشی و تک فروشی یاد کردیم خرید و فروشهای دیگری هم وجود دارد که میتوان به آن صورت هم سکه خرید، مثل پیش خرید یا پیش فروش کردن سکههای طلا یا خرید و فروش سکههای طلا در بازار پر ریسک بورس!

از خرید سکه با هولوگرام آسیب دیده یا به صورت “void” خودداری کنید، این بدین معناست که نوار هولوگرام کنده شده و از کارت یا سکه دیگری روی سکه شما چسبانده شده است. اما افرادی که گردن متوسط دارند در انتخاب هر گونه از زنجیرها میتوانند آزادانه تصمیم بگیرند. هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با قیمت سکه سبلان زر 750 عیار وب سایت خود باشید. افرادی با قد کمتر از ۱۶۵؛ گردنبند با طول ۴۰ الی ۶۰ سانتی متر بهترین گزینه برای آنهاست؛ افرادی با قد متوسط ۱۶۵ الی ۱۷۵ هر سایزی از زنجیر طلا را میتوانند انتخاب کنند و افرادی با قد بیشتر از ۱۷۵ بهتر است زنجیر بلند انتخاب نکنند. زنجیرهایی که خیلی کوتاه هستند برای افرادی که گردن بلند و باریک دارند بهترین انتخاب است؛ زیرا به جذابیت و زیباتر دیدن شدن شخص کمک شایانی میکند. حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید هدیه ای ماندگار و ارزشمند برای عزیزان خود بخرید که یکی از بهترین و اولین گزینه هایی که به ذهن هرشخصی می رسد خرید طلا است. به این ترتیب سکههای پارسیان نیز نسبت به اولین روز هفته ارزان شدند.

--

--