פתיחת סתימות בצנרת היא פעולה מורכבת שצריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע. למרות שניתן לנסות לפתוח חלק מהסתימות באופן עצמאי, אף פעולה מן הסוג הזה לא משתווה לרמת היסודיות של אנשי מקצוע ואינסטלטורים מיומנים. הבעיה היא שרוב האנשים לא רוצים לספוג את הפגיעה בשגרה בשביל לפתוח סתימות — אלא אם המצב בלתי אפשרי והביוב עולה על גדותיו.

אחד הפתרונות הטובים ביותר לטיפול בצנרת הוא לשלב אותו בשיפוץ כללי של הבית. אם גם ככה משקיעים זמן, כסף ואנרגיות בתכנון של השיפוץ, אין סיבה לוותר על היתרונות של טיפול בצנרת.

היתרונות של פתיחת סתימות בצנרת במהלך שיפוץ

הנה כמה יתרונות שמייצגים מעולה את הערך המוסף של טיפול בצנרת במהלך…


מפריד שומנים הינו למעשה מתקן שנמצא בתוך האדמה שנקרא בור רקב ומיועד להפריד שומנים, בדרך כלל במגזר העסקי והתעשייתי. מדוע בורות אלו כל כך חשובים וכיצד הם מבצעים את ההפרדה?

מהם בורות רקב ומדוע צריך אותם?

מפריד שומנים הוא למעשה מתקן שמוחדר אל תוך האדמה ומחובר בחלק אחד למערכת הביוב, כאשר הצד השני שלו בולט מאפשר גישה מפני הקרקע. מפריד שומנים נועד למפעלים, לעסקים, לאזורים מסחריים ולעוד מקומות רבים שמפרישים אל מערכת הביוב כמות אדירה של שומנים ושמנים, שהם תוצרי הפעילות שלהם. …


מה משפיע על מחיר הביובית?

הביובית היא אחד מהכלים החשובים ביותר לפתרון בעיות ביוב. שירותי ביובית חייבים להיות מקצועיים ויסודיים כאשר שירותי ביובית חייבים להיות גם זמינים בכל עת, כיוון שיש גם טיפול בבעיות חירום כמו הצפות מגשמים או נזילות חמורות. כמה שירותי ביובית אמורים לעלות? המחיר יכול להיות יקר יותר כאשר מדובר בקריאת חירום באמצע הלילה ובעיקר בימי מנוחה, אך בכל זאת הנה המחירים הממוצעים.

המחירים שמאחורי הביובית

· אם תצטרכו לשאוב הצפות לא תהיה לכם ברירה אלא להתקשר לביובית, אלא אם כן יש לכם משאבת טבולה שיכולה לבצע זאת למענכם. במקרה כזה המחיר ינוע בין 600 שקלים ועד 1200 שקלים כאשר…


יכול להיות שפתיחת סתימות בביוב נשמעת לכם גם ככה משימת חובה שאין עליה עוררין, הרי ברגע שיש סתימה הנזקים יכולים להיות חמורים במיוחד. יכול להיות שיש עוד סכנה אחת שתגיע עם הסתימות בביוב, שהיא דווקא זו שתתריע אתכם יותר מכול והם המזיקים. מה הקשר למזיקים?

ממה נוצרת סתימה בביוב?

סתימה בביוב יכולה להיווצר בגלל סיבות רבות ומגוונות. במקרים הכי נדירים יכול להיות שמדובר בשורשים שחדרו לביוב ופשוט סתמו אותו בצורה כמעט מלאה, ובמקרים הנפוצים ביותר מדובר בפסולת ביתית שנכנסה לביוב ופשוט סתמה אותו לאט ובזהירות. יש מצבים אחרים שיכולים להיגרם בהם סתימות בגלל גופות של חיות מתות, כמו למשל עכברים ואפילו חתולים שנסחפו לתעלות…

סקורה אחזקות

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store