Saha Satış Pazarlamasında Ekibinizin Sipariş Sürecini Hızlandıracak Saha Satış Programı

Saha satışı sırasında iş süreçlerini yavaşlatan teklif hazırlama, ürün sunumu, firma bilgileri gibi verilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabilmesi için program yazılımları geliştirilmektedir. Geliştirilen bu saha satış yazılımları sayesinde sahadaki personelinizin çalışma süreçlerini daha hızlı ve doğru bir şekilde yönetebilirsiniz. Saha satış programınıza ERP sisteminden aktardığınız ürünleriniz ve çalıştığınız firmalar ile ilgili detaylı veriler sayesinde saha bilgisini besleyebilirsiniz. Saha satış personeliniz program sayesinde anlık olarak yapılan çalışmaları merkez ile paylaşacağından dolayı siz de iş akışını eş zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz. Saha satış yazılımının satış sürecini hızlandıracak özelliklerine değinecek olursak.
 
Satış ve CRM
 
CRM özelliği ile müşteri potansiyelinizi kolayca yönetebilirsiniz. Müşterilerinizin telefon, konum gibi iletişim bilgilerini saha satış otomasyonunuz üzerine kayıt ederek saha satış personellerinizin yönlendirme işlemlerini daha kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Aktif, potansiyel ve pasif müşterilerinizi filtreleyerek müşteri analizlerini geçekleştirebilir ve aynı zamanda yıl sonunda çalıştığınız firmalarla ilgili tüm işlemleri müşteri raporlarından yararlanarak tek bir noktadan inceleyebilirsiniz.
 
ERP’ye Sipariş Aktarımı
 
Logo saha satış programı ile saha satış personellerinin satış işlemlerini online ortama taşıyarak sipariş süreçlerinde yaşadığınız sorunların önüne geçebilirsiniz. Saha satış sürecinde ihtiyaç duyulan ürün stok bilgisi, fiyat bilgisi gibi verilerin anlık olarak paylaşılmasıyla saha satış temsilcileri arasındaki iletişimi kuvvetlendirebilirsiniz. Oluşabilecek tüm aksaklıkların önüne geçecek saha satış otomasyonu ile anlık stok takibini yaparak ERP’ye sipariş aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.
 
Tahsilat Takibi
 
Sales Plus saha satış otomasyonu ile teklif hazırlanmasından tahsilat süreçlerine kadar tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tahsilat işlemlerinizi geçmiş ödemeler ve yaklaşan ödemeler olarak filtreleyerek gelecek ödemeler ile ilgili müşterilerinize bilgilendirme yapabilirsiniz. Geçmiş ödemelerini yapmayan firmalarınızı borç alacak durumları bölümünden firma bazlı filtreleyerek görebilir ve cari açıklarınızı yönetebilirsiniz.
 
Ödeme Yöntemi Kolaylığı ve Sanal Pos Desteği
 
Saha satış otomasyonunuz üzerinden müşterinizin ödeme şekline uygun olarak Nakit, Kredi Kartı ve Çek/Senet seçeneklerinden birini seçerek tahsilat işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile işlem yapmak isteyen müşterileriniz için ekstra pos taşımanıza gerek kalmadan sanal pos üzerinden anlaşmalı bankalarla işlem yapabilirsiniz.
 
Geniş ürün özellikleri ile donatılmış Sales Plus saha satış uygulamaları her sektör için uygulanabilir esnek bir yapıya sahiptir. Sizde iş süreçlerini hızlandıracak ve müşteri potansiyelini arttıracak saha satış yazılımına sahip olmak için 444 8 123 numaradan bize ulaşabilir veya info@salesplus.com.tr mail adresinden demo talebinde bulunabilirsiniz.