SOUTĚŽ WAVY HAIR STYLES od ORIBE

Salon Professional
May 21, 2018 · 3 min read

Máme velkou radost, že vám můžeme oznámit tři vítěze soutěže o nejlepší styling Oribe pro Česko a Slovensko!

Soutěž probíhala od 1. února do 31. března 2018, v tomto období měli stylisté salonů Oribe z Česka a Slovenska možnost se jí zúčastnit zasláním soutěžních prací na téma: WAVY HAIR STYLES. Tyto práce pak putovaly do New Yorku, kde probíhal anonymní výběr stylisty značky Oribe, kteří vybrali tři nejlepší práce.

Promluvili jsme s vítězem ORIBE, proč vyhrál a co doporučuje mladým talentům.

vítěz 1. místa: Adam Adlt, Salon TOP HAIR , Ždár nad Sázavou

(cena: 1. Místo — školení v New Yorku 3.-4. června 2018 ve značce Oribe pod názvem Journey to Mastery, The Essentials: Braiding)

Proč jste se stál kadeřníkem? Co Vás na práci nejvíc baví a naplňuje?

- Už na prvním stupni základní školy jsem na odpověď , čím bych chtěl jednou být, odpovídal, že chci být kadeřník. Ten obor mě lákal a jsem moc rád, že můžu dělat, co mě baví. Nejvíce mě na kadeřnické práci baví možnost kreativity a tvořivosti.

Co, si myslíte, bylo důvodem pro Vaše vítězství? Proč v Americe vybrali právě Váš styling?

- Snažil jsem se vystihnout filozofii značky Oribe a zřejmě se to povedlo. Snažil jsem se o přirozený look a řídil se svým heslem, že v jednoduchosti je krása. Jsem moc rád, že to vyšlo, i když s prvním místem jsem vůbec nepočítal a o to větší radost mám.

Co pro vás tedy znamená značka Oribe? Jak by jste ji charakterizoval?

- Je výjimečná ve všech směrech. Vše mají dotažené do nejmenšího detailu od obalu přes parfemaci až ke složení. Díky značce Oribe jsem získal nový pohled na to, jak se dá s vlasy pracovat, a záleží jen na daném kadeřníkovi a jeho kreativitě, protože produkty Oribe vám dávají nekonečné možnosti. Značku bych charakterizoval jako Výjimečnou, Sofistikovanou a pro klienty, kteří se chtějí cítit výjimečně. Začátky se značkou Oribe na salonu byli celkem jednoduché, protože si ji zákazníci hned oblíbili a stali se na ní závislí.

Co byste doporučil začínajícím kolegům z oboru?

Začínající kolegy by rozhodně neměl odradit někdy náročný začátek v reálné praxi, ale když na sobě člověk dostatečně pracuje, tak jde vše… Člověk by měl být hlavně kreativní s vášní pro vlasy a neměl by se bát nových věcí.

vítěz 2. místa: Viktória Peťková, Root Studio, Zvolen

vítěz 3. místa: Stanislava Makarová, Root Studio, Zvolen

Jiné soutěžní práce najdete na Facebooku Oribe Cz/Sk.

    Salon Professional

    Written by

    Nabízíme revoluční značky pro nezávislé salony (www.salonpro.cz)