Düğün Hakkında Herşey

Önsöz

Biri ile tanışır, ziyaretinde sever bu sevgiyi ilerletip evlenme kararı alirsiniz. Ama öyle hadi evlenelim deyince evlenemezsiniz elbette. Önce kız istenir, görüşülür, anlaşılır, tarih belirlenir ziyaretinde belirlenen tarihe Kadar hazırlıklar Yapılır; düğün salonu, davetiyeler, gelin tarafının tarafının yapması Gereken hazırlıklar olur damat Ettik. Kız tarafı düğün yeri davetiyeleri hallederken Ettik, erkek tarafı imkb önemli Diğer Diğer Diğer Diğer Diğer eşyaları almak ile yükümlüdür. Tabi bu geleneklere, şartlara Ettik ailelerin isteklerine Göre Değişeb ilir. Düğün Hakkında o rşeyi Bilmeniz Sizin OLACAKTIR lehinize.

Düğün salonu

Özellikle düğün salonunu doğru Bir karar ile seçmeniz, düğünün mükemmelliğini arttıracaktır. Eger düğününüze gelecek misafirlerin Sayısı çok fazlaysa, bu DURUMDA düğün salonunu küçük seçmeniz Büyük Bir kargaşaya neden olacağı Için düğününüz berbat OLACAKTIR. En ideali, En Uygun düğün salonunu Bir titizlik ile seçmektir. Düğün Hakkında herşeyi gayet iyi bır sekılde Bilmeniz GEREKİYORSA Uygun'un düğün salonu seçmeniz gerektiğini kesinlikle bilmelisiniz.

Düğünde Yapılan ikramlar

Düğünde yapacağınız ikramlar makarna, sana çerez da Farklı Alternatifler ile misafirlere sunabilirsiniz. Eger daha şık ikramlarda bulunmak istiyorsanız Bulunduğunuz mevsime Göre mevsimsel Menüler sunabilirsiniz.

Düğün fotoğrafcısı

Düğün fotoğrafcısı Olmadan bu iş olmaz. anki mutluluğunuzu belgelemek O ettik ilerde çocuklarınıza göstermek Için kesinlikle fotoğrafçı olmalıdır.

Makarna

Pastası olmayan Bir düğün, düğün Değildir. Düğün denilince akla ilk gelen şey pastadır. Pastanın nasıl olacağı, kaç katlı olacağı neyli makarna olacağı Tamamen boyutu kalmistir ettik. Misafirlerinizin Sayısını hesaba katarak Ortaya çok şık Lezzetli Bir makarna yaptırabilirsiniz ettik.

Hava-i fişek

Düğününüze görsellik katmak amacıyla hava-i fişek tercihinde bulunabilirsiniz, AMA düğün salonundaysa ışıklandırmayı Tercih etmeniz daha Uygundur.

Düğün salonunun tutulacağı Yer

Eger düğün Hakkında herşeyi Bilmek istiyorsanız, düğün salonunun yerinin Uygun Bir Yerde olacagını bilmelisiniz. Dağın başında, köşede, kıyıda, kenarda Bir düğün salonu tutarsanız o düğüne siz A.Ş. akrabalarınızdan Başka kimse gelmez. Ulaşımı kolay olmalı ki misafirlerinizi sizleri uğraştırmamalı ettik.

Düğün salonu süsleme

Düğün salonunu süsleme Konusunda, düğün salonunu kiraladığınız yerden, Kendi Isteğiniz doğrultusunda süslemelerini isteyebilirsiniz. Salonun görselliğini kalitesini arttırmış olursunuz ettik. Süslemeler beligbli Bir konsept Üzerine olursa daha Verimli Sonuçlar alacaksınız.

Düğünde çalınacak şarkılar

Düğün Hakkında herşeyi bilme Konusunda Önemli olan Diğer Bir Konuda düğünde çalınacak Olan şarkılardır. Genelde Bir ekip çağırılır ziyaretinde canlı müzik olur. Çalınacak Olan Şarkıların ortama Uygun şarkılar olmasina dikkat edilmeli. Cardio sekılde ses düzeyide Uygun seviyede olmalı; Fazla sesle Kulakları sağır Etmeye; az sesle, ses gelmiyor dedirtmeye gerek yok.

Düğünden Önce prova

Düğünden Önce eksikler Kontrol edilmeli ziyaretinde düğün salonunda Neler Olduğu Gözden geçirilmelidir. Düğün esnasinda eksikleri karşılamak mumkun olmayabilir boyutu sıkıntı çıkarabilir ve. İŞİNİZİ onu zaman fayda var almanızda garantiye.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.