Google скорочує власний рекламний бюджет на 50 відсотків

Згідно з повідомленнями ЗМІ, Google удвічі зменшить маркетингові витрати у другій половині 2020 року. Це відповідає значно більшому падінню, ніж попередні заяви керівника компанії Сундар Піхай.

показ

Google також бореться з економікою спотикання та зменшенням позицій. Щоб заощадити витрати, зараз, здається, група різко скорочує свої маркетингові бюджети. Американський мовник CNBC , посилаючись на інсайдерів, повідомляє, що Google зменшить маркетингові витрати до 50 відсотків у другій половині 2020 року. Компанія також наклала заморожування найму.

Не пропустіть нічого: розсилки t3n на ваші улюблені теми! Зареєструйтесь зараз

У середині квітня 2020 року генеральний директор Сундар Піхай вже оголосив про скорочення маркетингу. Однак у той час Pichai говорив лише про "повторну калібрування" несуттєвих маркетингових витрат для компанії та "значно уповільнення" кількості нових наймань. Google суперечив CNBC, що існує заморожування найму. Компанія просто уповільнила темпи найму.

Доходи від реклами від Google можуть впасти вперше в історії компанії

Скорочення маркетингового бюджету не є першим заходом економії, який Google вжив у кризі корони. У середині квітня американські ЗМІ повідомили, що компанія більше не надає багатьом контрактникам доступ до платних заходів онлайн-навчання. Непостійні працівники складають близько половини 300 000 працівників Google.

показ

Важко підрахувати, наскільки сильно Google вплине на пандемію. Однак деякі аналітики вже припускають, що доходи від реклами Google можуть впасти вперше в історії компанії. Тим більше, що на Інтернет-гігант, за оцінками інвестиційного банку RBC Capital, припадає близько 10 - 15 відсотків своїх рекламних доходів за рахунок туристичних та готельних сегментів. Саме ця сфера економіки найбільш сильно уражена нинішньою ситуацією.

Image for post
Image for post

Written by

CEO Digital Marketing Schweiz, Digital Marketing Entrepreneur, National & International PR, http://samplecic.ch

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store