Конкурс

Ці фотографії я додала не просто так, щоб показати гарні картинки:) Цими фотографіями я хотіла одразу показати, що відбувалось на конкурсі професійних кухарів у Львові декілька днів назад. Мені дійсно пощастило потрапити туди в якості фуд фотографа, та дещо в репортажному ритмі відзняти страви талановитих творців. Передати, який там стояв аромат страв… уявіть собі, що в 4 боксах, одночасно готуються закуски… потім основні страви, а потім десерти. Всі різні, у всього свої секрети. Всі хвилюються, і від того страва стає ще цікавішою:) Що мене вразило, окрім страв, так це вік кухарів. Це були молоді хлопці, як в категорії юніори, так і в категорії сеньйори. Декому не було й 25, а вони вже шефи. Молодці! Талановиті та амбіційні! Що ще треба для класного шеф?

Що готували? Конкурс позиціював себе як “Просто їжа без пафосу”, але, були й елементи молекулярної кухні, а також цікаві подачі звичних страв:) Геометричний вінегрет, незвична подача чорносливу з вершками та горішками, такий звичний у всіх розуміннях салат “Шуба” можливо було розпізнати тільки після дегустації! а скільки ще було всього цікавого…..

Загалом до чого я це все, а … до того, що сьогодні я бачу, як страви стають не тільки харчовим елементом нашого повсякденного життя, але й ваговим естетичним. Це окремі витвори мистецтва, це кольорова палітра на вашій тарілці! Це більше, ніж просто їжа…! Всім смачного:))))