Šarūnas Perminas — Klinikos finansų ir personalo valdymas

Galima rasti daug paskaitų, seminarų, mokymų ir konferencijų, kurių centrinis objektas — gamybinė įmonė, prekybos firma, reklamos agentūra, tačiau paskaitų, kurių pagrindinė tema būtų klinikos valdymo ypatumai, galime aptikti vienetus. Vienas iš nedaugelio lektorių, kalbančių apie verslo ypatybes valdant kliniką — „implantologijos klinikos“ konsultantas, „MED GRUPĖ“ valdybos pirmininkas ir odontologijos klinikos direktorius Šarūnas Perminas. Kviečiame klinikų vadovus ir jų finansų bei personalo specialistus į jo paskaitą, kurios tema — klinikos finansų ir personalo valdymas.

Paskaitoje lektorius Šarūnas Perminas pasidalins savo patirtimi, kurią įgijo pats vadovaudamas klinikai. Jis atskleis, kaip gerinant klinikos teikiamų paslaugų asortimentą ir protingai taupant ten, kur galima taupyti, pagerinti savo verslo būklę ir gauti daugiau pelno. Paskaita bus aktuali ne tik pagrindinius verslo sprendimus priimantiems klinikų vadovams, bet ir darbuotojams, be kurių klinika tiesiog neišsiverstų — jų finansų specialistams.

Finansininkai paskaitoje išgirs, kaip planuoti, valdyti ir kontroliuoti pagrindines klinikos išlaidų grupes: nekilnojamojo turto nuomą, medicininės įrangos įsigijimą ir priežiūrą, darbuotojų atlyginimo sistemą (kuri, kaip žinia, susideda ne vien iš darbo užmokesčio), medžiagų tiekimo procesus ir įsigijimo kaštus. Lektoriaus Šarūno Permino paskaitoje bus diskutuojama ir praktiškai supažindinama, kokias ataskaitų formas reiktų pasitelkti klinikos veiklos ir finansinių rodiklių vertinimui, kaip suformuluoti tinkamą atlyginimų sistemą, kuri taupytų įmonės kaštus, bet nesikirstų su konkurentų paruoštomis rinkos „žaidimo taisyklėmis“.

Klinikos personalo specialistams taip pat bus naudinga išgirsti apie Šarūno Permino patirtį valdant odontologijos kliniką. Jis sužinos, kokios yra odontologijos klinikos darbuotojų paieškos, samdymo, vertinimo ir motyvavimo ypatybės, kaip skatinti klinikos darbuotojus per piniginį ir nepiniginį atlyginimą. Pagrindinio, asistuojančio ir pagalbinio personalo lūkesčiai, susiję su darbo užmokesčiu, ir jų skirtumai — aktuali tema, kuri bus analizuojama lektoriaus paskaitoje. Šarūnas Perminas patars, kaip reikia kalbėtis su darbuotojais apie tai, kokie jų lūkesčiai, susiję su darbo užmokesčiu ir kitais atlyginimų sistemos elementais (dovanos, bilietai į renginius, įmonės vakarėliai, papildomi laisvadieniai ir t. t.).

Apie ką dar sužinosite Šarūno Permino paskaitoje? Apie klinikos paslaugų kainyno kūrimo subtilybes, galimybes sumažinti iš tiekėjų gaunamų medžiagų savikainą, išlaidų klinikos reklamai būtinumą, psichologinius procedūrų kainodaros aspektus, nuolaidų sistemos klinikoje taikymo galimybes, buhalterines programas, skirtas klinikos finansinės veiklos organizavimo ir stebėjimo palengvinimui. Galėsite susipažinti su realioje praktikoje naudojamomis finansinių ataskaitų formomis bei procedūrų kainynų pavyzdžiais.

Paskaita vyks dieną „implantologijos klinikoje“. Dalyvių skaičius ribotas, todėl reikalinga išankstinė registracija. Nors tikslinė paskaitos grupė — klinikų vadovai, ji, kaip jau minėta, bus aktuali ir finansų specialistams — būtinai kartu su savimi pasiimkite buhalterį!

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Sarunas Perminas’s story.