خرید لایک اینستاگرام

Danial Taherifar
Sep 12 · 4 min read

همه این روز ها با عملکرد بسیار متفاوت و منحصر به فرد شبکه اجتماعی اینستاگرام اشنا هستیم و می دانیم این شبکه اجتماعی قدرتمند تا به چه میزان زندگی افراد را تحت الشعاع خود قرار داده است، بی شک شمایی که در این قسمت قرار گرفته اید و عبارت خرید لایک اینستاگرام را جستجو نموده اید حتما با کاربرد و نحوه استفاده از اینستاگرام آشنا هستید و قصد دارید خیلی راحت دیده شوید، اما به راستی باید چه کاری را انجام دهید؟ چگونه باید تعامل میان کاربران خود را افزایش دهیم و از این طریق کسب درآمد کنیم؟ برای آن که بتوانیم این تعامل را میان کاربران خود فراهم سازی کنیم باید با استفاده از دو ابزار لایک و کامنت این ویژگی ممتاز را به صفحه مربوطه منتقل کنیم. چنانچه به کسب و کار های بزرگ توجه ویژه ای داشته باشید متوجه حضور فعال و مستمر آن ها در این شبکه اجتماعی خواهید بود اما چرا؟ دلیل آن کاملا واضح و روشن است، در واقع آن ها قصد دارند با کاربران خود بیشتر در تماس بوده و این حس تعامل را به آن ها القا کنند و به همین دلیل است که رشد و فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی بیش از پیش پررنگ تر می کنند اما ترفند های ساده ای در اینستاگرام وجود دارد تا با استفاده از آن ها بتوانید بهتر از قبل دیده شوید. یکی از این راه ها خرید لایک اینستاگرام است که در این مقاله قصد داریم به بررسی و مزایای خرید آن بپردازیم.

اگر یادتان باشد در الگوریتم گذشته اینستاگرام ترتیب نمایش دادن عکس ها بر اساس زمان پست ها بود، اما اکنون با تغییر الگوریتم جدید و نمایش پشت ها بر مبنای Engagement یا در واقع همان درگیری کاربران با صفحه کار بسیار سخت و دشوار گردیده است به نوعی که اکثر کسب و کار ها یکی از شاکیان مدعی این الگوریتم هستند

به چه دلیل شرکت ها به دنبال خدمات لایک و فالوور اینستاگرام هستند؟

یکی دیگر از افرادی که علاوه بر شرکت ها و سازمان ها طرفداران بسیار زیادی دارند، اینفلوئنسر ها هستند. در واقع اینفلوئنسر ها افرادی هستند که شهرت آن ها بر اساس فعالیتی که در پیج خود انجام می دهند مشخص می شود، به نوعی آن ها علاقه مندان خود را با معرفی فیلم های طنز، معرفی محبوب ترین بازی های جهان، معرفی سفرنامه ها و… راضی نگه می دارند و به دلیل همین ویژگی منحصر به فرد خودشان توانسته اند تعداد بسیار زیادی فالوور دریافت کنند. همان طور که می دانید در حال حاضر شبکه محبوب و پرمخاطب اینستاگرام یکی از بهترین مکان ها برای افرادی است که از خاصیت اینفلوئنسری بهره می برند و آن ها نیز با به اشتراک گذاشتن پست ها و یا استوری های تبلیغاتی به مقدار بسیار قابل توجه ای از درآمد رسیده اند! شاید از خودتان بپرسید که درآمد آن ها به چه میزان است؟ افرادی که خاصیت اینفلوئنسری دارند می توانند برای هر پست به میزان 30 الی 10 میلیون تومان کسب درآمد کنند و این رقم نیز بر اساس شهرت و تعداد فالوور های یک فرد مشخص می شود. به نظر کار بسیار ساده و آسانی می آید اما در ابتدا باید شما بتوانید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید تا فرد متقاضی بتواند بر اساس فالوور و لایک های افرادی که بر روی پست شما به تعامل کشیده می شوند حساب باز کند. در حال حاضر برای آن که بتوانید با تغییرات اینستاگرام همسو شوید و فرایند دیده شدن خود را سخت تر از گذشته نکنید می توانید از روش های خاصی بهره مند شوید که به روند رشد و محبوبیت شما در این شبکه اجتماعی کمک کند، یکی از این خدمات خرید لایک اینستاگرام است.

خرید لایک اینستاگرام به چه صورت انجام می شود؟

برای ان که بتوانید با استفاه از روش های بسیار مفید و منحصر به فردی سرعت رشد برند و کسب و کار خود را در شبکه های اجتماعی افزایش دهید می توانید از خرید لایک فعالیت خود را شروع کنید. شیوه کار بسیار ساده و اسان است و شما به راحتی می توانید با استفاده از خرید لایک اینستاگرام روز به روز به سرعت برند خود بیافزایید. اما چگونه می توان اقدام به تهیه و خرید لایک اینستاگرام نمود؟ لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

اما حضور این روش به زمان های اولیه ساخت اینستاگرام بر می گردد، درست زمانی که برخی از افراد با ساخت ایمیل های متفاوت برای خودشان فالوور و لایک دریافت می کردند. این روش امروزه گسترش یافته ودر نهایت شما همواره سرویس های قالب فروش لایک و فالوور را مشاهده می کنید که هر کدام از آن ها در نهایت روش های خاص خود را برای دریافت لایک و فالوور دارند. حتما از خودتان می پرسید که لایک، لایک ه دیگه و نیازی نیست که حتما پیج فرد لایک کننده اصلی باشه یا فیک! هدف من تنها نمایش در صفحه اکسپلور اینستاگرام است. اما باید بدانید که استفاده از موارد فیک دارای دو ایراد اسساسی و مهم است.

1- مورد اول این است که: شما با استفاده از این روش متاسفانه یکی از مهم ترین اصول اینستاگرام را زیر پا خواهید گذاشت و آن هم تعامل است. به طور معمول از هر 1000 نفری که پست شما را لایک می کنند باید 10 نفر از ان ها برای شما کامنت بگذارند که در این صورت اکانت های فیک قادر به انجام این روش نیستند.

2- مورد دوم این است که: متاسفانه اکانت های فیک قابل تشخیص هستند، به عنوان مثال اکثر اکانت های فیک دارای عکس های پروفایل نمی باشند و یا تعداد پست ها و فالوور های آن ها بسیار کم است! سال ها است که حتی بروزرسانی هم نشده اند و کمترین فعالیت را دارند. اکانتی که چنین لیستی از فالوورها یا لایک کننده‌ها داشته باشد در خطر پاک شدن از طرف اینستاگرام قرار می‌گیرد.

بهترین کار این است که تعامل را در وبسایت خودتان افزایش دهید و از سرویس های خرید لایک اینستاگرام واقعی و کاربر پسند استفاده کنید تا بتوانید نتیجه بهتری را برای خود رقم بزنید.

سایت لایک اینستاگرام : https://instagram-like.ir

Danial Taherifar

Written by

https://danialtaherifar.ir آموزش سئو وردپرس فتوشاپ ایلوستریتور

Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade