Bigbang 2018 sizi de ısıttı mı?

İstanbul’da hava soğuyup kar mı geliyor ifadelerinin arasında sımsıcak içimizi ısıtan bir faaliyetten bahsetmek istiyorum.

Bir girişim platformu “ startup2018 ” olan “ “ bigbang2018 “.

Neden sımsıcak biliyormusunuz?

Yenilikçi, çözüm odaklı, hayatımızı kolaylaştıran, pratik ve sanırım olmazsa olmazı mobil olan bir çok fikir sımsıcak geldi bu soğuk poyrazlı İstanbul gününde.

Bir çoğu finansal destekte alacak olan ileri seviye startupların yanında henüz kuluçka seviyesinde melek yatırımcı kaynağına ihtiyaç duyan fikirler de yatırım bekliyor olacak.

Yenilikçi girişimler “yaşam savaşı” verirken bir güzel atmosfer de BKM ofisinde gerçekleşen ve 12 oturumda tamamlanan Fintech 101 eğitimi oldu.

6. sezonu yeni tamamlanan ve girişim ekosistemine geniş bir bakış açısı sunan eğitim boyunca ülkemizde finansal kural koyuculardan ( TCMB, SPK, BDDK ) tutun da, Fintech konusunda duayen isimlerin katılım sağlayarak eğitim verdikleri çok faydalı bir eğitim aldık.

Bu eğitim aslında başlı başına bir makale konusu 😍 ama şimdilik böyle kalalım.

Özellikle desteklerinden dolayı BKM Ceo’su Sn. Dr.Soner Canko Soner CANKO, bilgi birikimini bizlere özveriyle aktaran Sn.Prof.Selim Yazıcı Selim YAZICI , Sn.İhsan Elgin ihsan elgin, Sn.Serkan Ünsal Serkan Ünsal Sn.Ömer Erkmen , Sn. Celal Cündoğlu Celal Cundoglu, Sn.Özge Özbalaban Ozge Celik, Sn.Selin Tuncer selin t t , Sn.Bülent Muşlu Bulent MUSLU 🙏🏾teşekkürlerimle.

Ayrıca bir fikir platformu olan Fintech 101 oturumlarında sohbet etme zamanı bulduğum bir çok arkadaşıma da teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgiyle ve fikirle kalın..