Rozloučení s rokem 2018 (CZ)

Poslední letošní spolupráce jsou uzavřeny, poslední projekty odevzdány.

Říká se, že člověk má hledět jen kupředu, ale konec roku je trochu výjimka.

Pojďme se ohlédnout ve zkratce za rokem 2018 a představit si některé
z našich zajímavých spoluprací. Všechny vám tu bohužel vypsat nemůžeme, protože, buďme upřímní, dlouhé články nemá nikdo rád. :)

Rok 2018 byl pro nás bohatý nejen na pracovní úspěchy, ale i provozní změny k lepšímu!

Rozrostli jsme se o další spolupracovníky. Ve spolupráci s Liborem Vaňkem jsme spustili náš nový web. Přestěhovali jsme se do nových kanceláří na Václavském náměstí. Navázali řadu zajímavých spoluprací nejen s lidmi, 
ale i společnostmi z Čech a zahraničí.

Office Václavské Náměstí

Na prvním místě jmenujme Centrum paliativní péče. Tento projekt nás zaujal nejen pracovně, ale i osobně. Téma života a smrti se řeší často, ale všichni se zaměřují na život. Centrum paliativní péče to vzalo za druhý konec a soustředí se na péči o kvalitu života umírajících a jejich rodin.

Projekt jsme se rozhodli podpořit a polovinu odpracovaných hodin darovat. Je třeba toto téma detabuizovat a pracovat na tom, aby se jím začali zabývat i na nejvyšších místech.


Inovovali jsme web Ecomail ryze české platformy, díky které mohou uživatelé jednoduše vytvářet responzivní e-maily a rozesílat je po celé planetě. To ocení všichni, kteří potřebují rozesílat profesionálně vypadající maily a chtějí automatizovat procesy jejich vytváření. (snad bude brzy venku)

Navázali jsme spolupráci s GrowJOB Institute a Petrem Ludwigem. Vytvořili jsme sadu landing pages a zároveň jsme začali pracovat na celém designu webu procrastination.com (především pro US trh)
a GrowJOB.

„Spolupráce s Petrem Ludwigem si velice vážíme, rozšířila nám obzory
a posunula nás zase o kus dál. Oceňujeme Petrův vhled do života a schopnost,
do jaké hloubky dokáže ve své knize a kurzech jít. Konec prokrastinace: Jak přestat odkládat a začít žít naplno jsme přečetli jedním dechem a doporučujeme ji jako skvělý dárek pod stromeček,“ říká Jakub Sodomka ( founder SDMK Design)

Ve druhé polovině roku jsme začali pracovat na konceptu a vývoji nového portálu, který zatím ještě nemůžeme jmenovat. Už teď vám ale můžeme prozradit, že nám projekt přinesl celou řadu zajímavých zkušeností i setkání a nemůžeme se dočkat, až bude spuštěný. Za důležité považujeme navázání spolupráce s Idea Sense, ale o tom někdy příště, protože to si zaslouží vlastní článek.

Letos jsme měli příležitost pracovat na několika zajímavých tenderech. A to především s agenturou Proof & Reason, kterou tímto zdravíme, anebo Be Social. Většinu jsme vyhráli a někde ještě čekáme na finální rozhodnutí. Takže pokud to dopadne dobře, skóre bude 100% úspěšnost.

Všeho, co jsme v roce 2018 prožili, si vážíme a věříme, že jsme nepromarnili žádnou příležitost naučit se něco nového, potkat zajímavé lidi nebo získat cenné zkušenosti. Byla to jízda, ale užili jsme si ji naplno. Za každou získanou zkušenost, ať příjemnou nebo ne, děkujeme, protože nás posunula k lepším výkonům a o kvalitu nám jde v SDMK Desing Studiu především.

Všem našim klientům a kolegům děkujeme za příležitosti podílet se na zajímavých projektech.

Přejeme vám krásné svátky a úspěšný rok následující.