SDMK Design office v Idea Delivery Lab.

Nastal čas se s vámi podělit o nějaké novinky.
Jednou z nich je, že jsme se před krátkým časem přestěhovali do nově vznikajícíh prostor Idea Delivery Labu, za kterým stojí společnost Idea Sense a Idea Zoom.

To však není uplně náhoda. Spolu s Idea Sense jsme v minulosti pracovali na zajímavých projektech (a do dnes pracujeme) a vzhledem k nějakému souznění jsme se rozhodli, že bude lepší, když budeme mít k sobě tak nějak blíže. Tedy přesunout se z menších útulných kanceláří na Václavském náměstí na Arbesovo náměstí byl další zajímavý krok, který jsme hned na začátku roku udělali.

Prostory stále kvetou a vše za pochodu dostává ucelenější a jasnější tvář.
(budeme průběžně aktualizovat nové fotky). Mimochodem za architektonickým návrhem prostorů stojí studio http://iostudio.cz/ . 
O vizuální identitu IDL jsme se postarali my v SDMK Design.

Rozhodli jsme se o tom napsat už v průběhu, protože se s vámi často potkáváme a už jsme tak trochu cítili, že se o takovou radost chceme podělit.
Na tomto místě samozřejmě nejsme sami, vznikají tu zajímavé startupy a plánují se zde další aktivity.

UX Lab

Součástí prostor je tzv. UX Lab, kde provádíme naše rozhovory a nejrůznější výzkumy. Tyto prostory je možné pronajmout i pro váše testování a rozhovory. Pište na hello@sdmk.design nebo přímo na info@ideazoom.cz .

UX Lab
UX Lab

S tím souvisí hledání nových talentovaných kolegů.

Aktuálně hledáme kolegy na pozice Project Manager, Business Development Manager, UX/UI Designer.

Více informací najdete na:
 
https://www.startupjobs.cz/startup/sdmk-design-czech

Zastavte se na kus řeči. Rádi vás uvidíme :)