Detaylı Seo Analizi ve Web sitesi hata analizi

Site AnalizWeb sitenizdeki hataları tespit etmenin en kolay yolu Moradam Sıra Bulucu’dur.

Google SEO Analizi ve Google Sıra Bulucu hizmeti veren web siteleri arasında en kapsamlı bilgi veren firma Moradam’dır. Online seo analizi hizmetimiz sayesinde, web sitenizin detaylı sağlık raporunu anında görüntüleyebilirsiniz.

Analiz paneline kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Sonuçları 1 dakika içinde görüntüleyebilir veya farklı siteler için PDF rapor şeklinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aynı zamanda Seo işi yapan diğer firmaların da işini kolaylaştırıyoruz. Moradam paneli sayesinde, Kendi logonuzla rapor alarak müşterilerinize gönderebilirsiniz.

  • Tüm Kelimelerde Google Sıra Bulucu
  • Ücretsiz Web Sitesi Hata Raporlama
  • Yeni Anahtar Kelime Önerileri
  • Tüm Kelimelerde Google ilk 100 Rakip Firma Analizi
  • Profesyonel PDF formatında Detaylı Rapor Hizmeti

Hızlı başlangıç için, Domain adınızı yazmanız yeterli… ÜCRETSİZ Moradam Web Analiz hizmetini kullanarak web sitenizi analiz edin. Domain adınızı yazdığınız andan itibaren sistemimiz web sitenizi analiz etmeye başlar. Web sitenizdeki hataları size gösterir ve tüm kelimelerde Sıra Bulucu özelliği ile kelimelerinizin günlük ilerleyişini takip edebilirsiniz.

DETAYLI WEB SİTESİ SEO ANALİZİ

Moradam SEO ANALİZİ, Google sıralamanızı geliştirmek için dikkate almanız gereken her detayı size rapor halinde sunar. Bu şekilde web sitenizde hataları görüntüleyebilir, düzeltebilir ve Google pozisyonunuzu daha hızlı yükseltebilirsiniz.

Tüm kelimelerinizin Google sıralamasını günlük olarak takip edin

Moradam Seo Analizi hizmeti, web sitesi durumunu tam olarak görmenize olanak sağlar. Detaylı analiz bilgileri web sitenizin hakkında planlarınızı oluşturmanıza yardımcı olur. Web sitenizin içeriğini doğru anahtar kelimelere göre oluşturmak ve anahtar kelimelerle uyumlu şekilde düzeltmenize imkan verir.


Her şey elinizin altında, Sitenizdeki SEO hatalarını anında tespit edin

Seo Analizi hizmeti sadece kendi sitenizi değil, aynı zamanda rakiplerinizin sağlık durumlarını da ayrıntılarıyla size gösterir. Bu bilgileri etkin bir şekilde kullanarak Google kelime optimizasyonu ve Google sıralama yükseltme çalışmalarınızda size kalıcı başarı sağlayacaktır.

MOR ADAM ANALİZ HİZMETİ KAPSAMI:

ANAHTAR KELİME ÖNERİLERİ

En uygun anahtar kelimeleri seçmeniz konusunda analiz sistemi size yardımcı olmaktadır.

GOOGLE SIRA BULUCU

Web sitenizin Google ve diğer arama motorlarındaki sıralamasını (tüm kelimelerde) günlük olarak takip edebilirsiniz.

MARKA DEĞERİ İZLEME

Marka ve iş geliştirmenize en fazla katkı sağlayacak değerleri biz üretiyoruz. Profesyonel kullanım için Türkiye’de bir ilktir.

GOOGLE SIRALAMA GEÇMİŞİ

Kayıt olduğunuz tarihten itibaren tüm kelimelerdeki Google sıralamanızı Gün-Gün görüntüleyebilirsiniz.

RAKİP SİTE ANALİZİ

Tüm kelimelerdeki Google pozisyonunuzu görebileceğiniz gibi rakiplerinizi de takip edebilirsiniz. Moradam, eşsiz bir kaynaktır.

WEB SİTESİ ANALİZ ARACI

Web sitenizin güncel Google algoritmalarıyla uyumlu olup olmadığını anında size bildirmekteyiz. Google değişiklik yaptığında ilk siz öğreneceksiniz.

Like what you read? Give Seçkin Talanöz a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.