Selülit Sikişe Engel midir?

Avrupalı karıların götlerinin hemen altındaki selülit bizdeki kadar sorun değildir Avrupa’da ve karıalr götlerinin hemen dibinde kesilen kısadan da kısa şortlarını gönül rahatlığıyla giyerler Avrupa’da bizde ise bu selülit sorunmuş gibi gösterilir, selülitin sorun olmadığını uzun bir süre sikiştiğim Moldovalı eski hatunumun bacaklarını sıkarken, selülitlerim var filan dediği gün anlamıştım sonraki dönemlerde çaktığım yeni karılarda bu selülitim meğer sadece Türkiye gibi iğrenç ortadoğu ülkesi olan bir yerde sorun olarak gösterildiğini anlamış olmuştum.

Bugüne kadar selülitleri bize sorunmuş gibi gösterip o güzelim kıllı iğrenç kezban kızlarımızı soraz sokan zihniyetin folloş olmuş amına bir de ben sokayım diyor ve bu amına kodumun sitesindeki ilk yazımı da yazmış oluyorum. Bakalım bizleri kim okur kim takip eder ama aslında o kadar da pek sikimde değil amına koyim amacım sadece burada güzel rahat sansürsüz yazılar yazmak yoksa sikeyim feriştahını bana ne?

Haydi sayfama hoş geldiniz Selülit Osman olarak sizleri öpüyor güzel amı kılsız temiz hatunsanız da o pıttıktan sizleri dilliyorum, unutmada yazılarım sikiş yazıları olmayacak aksine sağa sola ona buna isyan yazıları ve benim bu amına kodumun gavur ellerinde yaşadığım anılarımdan oluşturduğum bir sayfa olacak.

Kendinize iyi bakın kucakta hoplatıyorum sizleri.

Bugünün notu: karıyla dün gece 02:00'den beri sikiştik kızı saat gece 12:00'de evine bıraktım toplamda 4 posta siktim sikim kopacak gibi oldu ama iyi idi.

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Selülit Osman’s story.