2017.

Ako ukončiť rok?

Jednoducho. Zosumarizovať si všetko, čo ste za ten rok zažili a povedať si, že ste rok prežili najlepšie, ako ste mohli. Či?

Ja si za tým stojím. Prežila som ho najlepšie, s tými najlepšími ľuďmi.

Róbert a Pať sú moje najväčšie highlighty tohto roku! Aj vďaka nim a mojej rodine som tým, kým som a moje sebavedomie konečne naberá grády :)

V 2017 sme stihli precestovať pomerne dosť destinácií. Burano, plné farebných domčekov, horúca Budapešť, najúžasnejšie Korfu, srdcervúci Osvienčim, víťazoslávny výstup na Kriváň a ku koncu rozprávkové Smolenice. Ľudia, cestujte! Inak tú krásu okolo seba neuvidíte.

Ako ďalší môj highlight je PS:Digital. To, že je to najlepšia digitálna agentúra, o tom niet pochýb. Vďaka PS-ku a ľuďom v nej, som sa za posledný rok veľmi posunula. Takže, veľké díkičko PS .)

Do rodiny nám pribudla Žufka. Je to ten najrozkošnejší jazvečík na svete!

K ďalšiemu top zážitku určite patrí aj fotenie úžasnej svadby, čo ma presvedčilo o tom, že svadieb chcem v ďaľšom roku fotiť určite viac :)

Objavenie Botanickej záhrady!

Biela noc a MESIAC

A čo je najdôležitejšie, celý rok som robila to, čo ma najviac napĺňa — FOTENIE! Okrem toho som začala viac piecť, či robiť vlastné aranžmány a konečne som si spravila svoj rastlinkový kútik.

Verím, že ste všetci prežili svoj rok naplno a želám vám do toho Nového, nech je ešte krajší, štasťnejší a plný radostných prekvapení :)

Môj fotodenník nájdete TU