Yeni Nesil Dolandırıcılığın Adresi: Nexus Güzellik Merkezi

21. Yüzyılın Kurnaz, Paragöz ve Yeni Nesil Düzenbaz Güzellik Firması Nexus!

Ülkemizdeki her beyaz tenli kadın gibi siyah kıllarımdan muzdariptim. Ağda ile baş edemeyince son çare olarak lazer epilasyona yöneldim. Geriye tek bir problem kalıyordu: “Hangi epilasyon merkezini tercih etmeliydim?” Yakın bir akrabamın tavsiyesiyle Haznedar Nexus Güzellik Merkezi’nde karar kıldım.

Sonradan öğrendiğim bir gerçek vardı Nexus Güzellik Merkezi içte yaşanan sıkıntılar ve finansal problemler sebebiyle müşterilerine haber bile vermeden bir dönem kepenkleri indirmişti, bu olay tabi ki kaydımı yapmadan önce gerçekleşmişti. Buna istinaden zaten böyle bir şeyi daha önceden biliyor olsaydım böyle ciddiyetsiz bir kurumdan hizmet almazdım.

Lazer epilasyona giden her kadın gibi tek derdim kıllarımın tamamen bitmese bile en azından %80 oranında azalmasıydı. 2017 yılında yakın akrabamla birlikte Nexus Güzellik Merkezi’nin Haznedar şubesine gittim. Kaydımı yapan Şenay Acar isimli hanımefendi zaten cilt ve kıl tipimin epilasyona uygun olduğunu, kıllarımın çok büyük oranda azalacağı ve sadece küçük sarı tüylerimin kalacağı yönünde bana vaatlerde bulundu ve komple vücut için 10 seanslık paket verdi. Ben de 10 seansın yeterli olmayacağı konusunda tereddütlerimin olduğunu söyledim fakat Şenay Hanım böyle bir sorun yaşanması durumunda yardımcı olabileceklerini belirtti.

NEXUS GÜZELLİK MERKEZİ HEM PARAMI HEM ZAMANIMI ÇALDI!

5 Eylül 2018 tarihinde seansa girmek için Nexus Güzellik Merkezi’ne gittiğimde koltukaltı bölgem için 10 seansın bittiğini öğrendim fakat bir problem vardı. Bana vadedildiği gibi kıllarım bitmemişti. Kıllarımda doğru düzgün azalma olmadığı için seanslarıma devam etmek istediğimi belirttim. Oradaki görevliler kıllarımda azalma olmamasının sebebi olarak 2017 yılında düzenli gelişimi fakat 2018 yılında düzenli gelmeyişimi gösterdiler. Fakat burada büyük bir çelişki var. Kendime oluşturmaya çalıştığım boş vakitlerde de epilasyona devam etmeye çalışıyordum. Fakat bu sahtekar şirketin çağrı merkezi telefonlarımı açmıyordu. Daha sonra sikayetvar.com’a problemimi yazmak için girdiğimde çoğu müşterinin aynı problemden muzdarip olduğunu gördüm. 2 hafta önce oraya girdiğim şikayetime henüz kimse dönüş yapmadı ama bu konuya daha sonra geleceğim.

Diğer dolandırıcı güzellik firmaları!

Sikayetvar.com’da ki şikayetim için: https://www.sikayetvar.com/nexus-guzellik-merkezi/nexus-guzellik-merkezi-haznedar-subesi-kandirdi bağlantısını takip ediniz.

Ciddiyetsiz güzellik merkezi Nexus hakkında diğer mağdur kadınların oluşturduğu çözümlenmemiş şikayetler için: https://www.sikayetvar.com/nexus-guzellik-merkezi bağlantısını takip edebilirsiniz.

HER ŞEY İMZAYI ATTIRANA KADAR!

Problemimin çözülememesi üzerine Haznedar şubesi Nexus Güzellik Merkezi’nin müdürü Leyla Büyükdereli isimli hanımefendiye yönlendirildim. Kıllarımda azalma olmadığını, bana bu şekilde vadedilmediğini söylediğimde “Sözleşmeye imza atmasaydın o zaman” şeklinde çirkin bir tavırla karşılaştım. İşte o an bu sahtekar güzellik merkezinin sözleşmeleriyle müşterileri manipüle ederek dolandırıcılık yaptığını anladım. Koltukaltı seanslarım bitmişti fakat diğer bölgelerimin 3 seansı kalmıştı. Leyla Hanım’a artık Nexus Güzellik Merkezi’yle devam etmek istemediğimi, kalan seanslarımın ücret iadesini talep ettiğimde dalga geçer gibi asıl sizin bize para vermeniz gerekir dedi.

KILLARIMIZI YOLACAKLARINA PARAMIZI YOLDULAR!

Nexus Güzellik Merkezi biz kadınların üzerinden para kaldırmaya çalışan yozlaşmış bir firmadır. Neredeyse hiçbir kadının kılları 10 seansta tamamen bitmez, fakat epilasyon konusunda yeterli bilgisi olmayan kadınlara gerçekleşmeyecek vaatler sunarak bu “ucundan azıcık” paketlerle yıllarca onlara para akıtmamızı sağlayarak vampir gibi ayakta kalmaya çalışmaktadırlar. Henüz lazer epilasyon yaptırmamış ve hangi merkezle çalışacağı konusunda kararsız kadınlarımıza “bitirme garantisi veren” merkezleri tercih etmelerini tavsiye ediyorum.

TOSUNCUK SİZDEN DAHA DÜRÜST!