ServiceNow Danışmanlığı

ServiceNow danışmanlığı hakkındaki yazımızı buradan okuyabilirsiniz. ServiceNow Türkiye Danışmanlık Hizmetleri konusunda destek alabileceğiniz firmalar arasında Bilge Adam da bulunmaktadır. Türkiye’de ServiceNow Partner olan hatta kendi ServiceNow Instance’ına sahip olan bir şirkettir. Böylece başlangıç yatırım maliyetlerinizi düşürebileceğiniz bir alternatif sunmaktadır. Peki ServiceNow Partner olarak Türkiye lokasyonunda danışmanlık hizmeti veren firmaların genel özellikleri nelerdir?

ServiceNow Nedir?

Öncelikle tüm hizmet sağlayıcılar size ServiceNow hakkında detaylı bilgi sunabilmeli ve ServiceNow Nedir sorusunun yanıtını verebilmelidir. Gerçekten ihtiyacınızı karşılayan bir platform olup olmadığını tüm detayları ve referanslarıyla size aktarabilmelidir.

ServiceNow Çözümleri Nelerdir?

Başarılı bir ServiceNow Partner size farklı çözümler sunabilmelidir. Platformda sunulan ServiceNow çözümleri hakkında detaylı bilgi ve yeterli deneyime sahip olmalıdır. Başlangıçta ihtiyaçlarınızı karşılarken gelecekte de ihtiyaç duyabileceğiniz çözümleri sunabiliyor olmalıdır.

ServiceNow Ürünleri Nelerdir?

ServiceNow içerisinde birbirinden farklı ürünler bulunmaktadır. Birlikte çalışacağınız ServiceNow Partner size bu ürünler hakkında yeterli bilgi sağlamalı, çeşitli demolarla ihtiyaçlarınızın nasıl karşılandığını simüle etmelidir. Böylece ServiceNow ürünleri arasındaki benzerlikleri, farkları, lisans maliyetlerini ve süreç ihtiyaçlarını doğru şekilde görebilirsiniz.

ServiceNow Demo Instance

Türkiye’de ServiceNow Danışmanlığı almadan önce ServiceNow Demo ortamı üzerinde kendi testlerinizi yapabilirsiniz. Demo ortamları hakkında daha fazla bilgi almak için blogumuzda bulunan diğer makaleleri inceleyebilirsiniz. ServiceNow Danışmanlığı veren firmalar da size bu konularda destek vereceklerdir.

ServiceNow Eğitimleri ve Sertifikaları

ServiceNow eğitimleri konusunda size detaylı, uygulamalı, yerinde veya sınıf ortamında projenin herhangi bir zamanında her türlü desteği verebilecek bir ServiceNow Partner seçimi yapmak daha kalıcı projeler üretmenizi sağlayacaktır.

Bilge Adam Bilişim Grubu süreç, teknoloji ve insan kaynağı konularının dışında Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi (ITSM) ve BT Dışı hizmetler (İnsan Kaynakları, İdari İşler, Hukuk, Satış, Finans, vb) konularında da Türkiye’de ServiceNow Partner olan ve ServiceNow Danışmanlığı veren firmaların başında gelmektedir. Bilge Adam Kurumsal ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.