Arçelik Servisi Keçiören Ankara

Keçiören arçelik servisi

Haftanın 7 günü hizmet veren firmamız tüm Arçelik marka cihazlar için gerekli olan ekipmana sahiptir. Beyaz eşya cihazlarınızdan herhangi birinin arızalanması durumunda firmamızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Kendi bünyesinde elektronik ve mekanik tüm arızaları çözen firmamız arızalı cihazlara yerinde müdahale etmektedir.

Ülkemizde en çok tercih edilen beyaz eşya markası olan Arçelik, beyaz eşya, kombi ve klima servisi cihazları üretmektedir. Gerek kalitesi gerekse tasarımları ile diğer ithal markaların önüne geçmiş durumdadır. Keçiören ilçesinde teknik servis hizmeti veren firmamız bölgede ikamet eden Arçelik kullanıcıları için aynı gün içinde servis hizmeti sunuyor.

Keçiören’in tüm mahalle ve semtlerine Arçelik servis hizmetleri sunuyoruz. Eski yeni tüm Arçelik beyaz eşya cihazlarının onarımı için bizi şimdi arayın. 
Keçiören ilçesi kapsamında bulunan tüm mahalleler servis ağımız içinde kalmaktadır. Bu yüzden hangi semtte ikamet ediyor olursanız olun Arçelik marka cihazlarınız için servisimizi arayarak kayıt oluşturabilirsiniz. Son derece titiz çalışan teknikerlerimiz ve onlara ait araçlarla bildirdiğiniz arızaya göre full donanımlı bir şekilde geliyoruz.

Bizi aradığınızda sizi karşılayan çağrı merkezi çalışanımız bıraktığınız adrese en yakın servisimizi yönlendirerek arızaya kısa sürede müdahale edilmesini ve gün içinde giderilmesini sağlıyor. Sizler için yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firmamız bölgenin en eski özel teknik servisidir.

Firmamızdan hızlıca servis hizmeti almak için dilerseniz telefon numaralarınızdan bizi arayabilir dilersenizde Online Servis menüsünden form doldurarak arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Tamiri
Buzdolabının ne kadar önemli bir ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Siz değerli Keçiören ilçe sakinlerinin yaşadığı buzdolabı arızalarına aynı gün içinde ve yerinde servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabınızla ilgili yaşadığınız tüm teknik sorunları firmamızla paylaşarak hizmet alabilirsiniz.

Keçiören Arçelik Çamaşır Makinesi Tamiri

Bölgenizin en büyük Arçelik servis firması olarak Arçelik marka çamaşır makinesi kullanıcılarına acil olarak servis hizmeti veriyoruz. Servisimiz tüm sorunlara pratik ve kalıcı çözümler üretiyor.

Keçiören Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi artık her evin vazgeçilmez cihazı haline geldi. Teknolojinin her anlamda hayatımızı kolaylaştırdığı şu zamanlarda bulaşık makinesi çok gerekli bir hale geldi. Özellikle kolaylıktan ziyade sudan büyük tasarruf ettirdiği için bir çok kullanıcının tercihi haline geldi. Arçelik marka bulaşık makinesi kullanan Keçiören ilçe sakinleri yaşadıkları tüm sorunlar için bizden destek alabilirler. Eski yeni tüm modelleri onaran firmamızda sorunlar aynı gün içinde giderilir ve Arçelik bulaşık makinenizin onarımına 1 yıl garanti verilir. Garantili bir Arçelik bulaşık makinesi servisi için doğru adrestesiniz.

Keçiören Arçelik Kurutma Makinesi Tamiri

Tüm kurutma makinesi modelleri için yerinde ve garantili tamir hizmeti veren firmamız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor. Garantili bir kurutma tamir hizmeti için bizi şimdi arayın. Ses yapan, geç kurutan, çalışmayan tüm Arçelik kurutma makineleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz.

Arçelik Kombi Tamiri
Keçiören ilçesinde imkanlar doğrultusunda hemen hemen her hane ısınma ve sıcak su ihtiyacını kombi ile karşılamaktadır. Keçiören Arçelik Servisi olarak kombi alanında uzman teknikerlere sahip firmamız siz Arçelik kombi kullanıcılarına bakım ve onarım hizmetleri sunuyor. Acil kombi servis hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz.

Arçelik Klima Tamiri
Klima üreticileri arasında en tecrübeli markalardan biri olan Arçelik için özel klima servis hizmetleri veriyoruz. Firmamız uzman personeli ile aynı gün içinde ve yerinde klima servis hizmeti vermektedir.

- “Buzdolabınız sesli çalışıyor ise cihazın ayaklarını kontrol etmeniz gerekiyor. Cihazda sarsıntı yoksa teknik servis çağırarak bu arızanın çözümünü arayabilirsiniz.”

- “Çamaşır makineniz suyunu boşaltmıyor ise pompa motoru kontrol edilmelidir. Pompa motoru değişimi gerekiyorsa en kısa zamanda teknik servis talebinde bulunmanız gerekiyor.”

- “Bulaşık makineniz koku yapıyor ise cihazın ilk olarak pervanelerinin kontrol edilmesi gerekiyor. Daha sonra pompa motorunun pis suyu tam olarak boşaltıp boşaltmadığı kontrol edilmelidir. “

- “Kombiniz petekleri ısıtmıyorsa 3 yollusu arızalı olabilir. Böyle bir arıza ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken servis çağırmak.”