10 důvodů, proč ArtBar II.Pád bude boží

Dlouho jsem nepsala, protože se furt něco děje. Znáte to, Colours a Vltava a stěhování gaučů do klubu a vybírání pivovaru. Fuha, je toho mrtě. (Teda ty gauče a pivovary obstarává Radek :D). Včera jsme si ale s spolu dali drink a on mi pověděl, co všechno na klubu dělá (o čem nemám ani ponětí) a já se zastyděla a rozhodla se, že vlítnu na další článek.

Tentokrát o tom, proč věřím, že Radek ten svůj sen zrealizuje a nikdo mu neukradne ani houbičku.

#1 Ten prostor je nádherný a uděláme ho ještě hezčí

Genius loci, to je oč tu běží. Prostor s duší, klenbami a vysokými stropy. Nemůžu se dočkat, až na něm necháme nějakej ten puchejř a stvoříme pro vás báječný a výjimečný místo.

#2 Kolem jsou jenom kancly

Takže vás nikdy nebudem usměrňovat, ať se mírníte v hlasových projevech. Ani vám to dokonce nebudem posunky naznačovat. Prostě ne. Párty jak sviňa. All night.

#3 Máme kulervoucí vizuál

Přesvědčili jsme vizuálního mága Adama Hadrabu, že bez toho, aby dal klubu ksicht, budeme hluboce plakat. On na tom maká a z toho, co jsem zatím viděla, čumim, jak je to boží. Těším se, až vám to odtajníme. #genius

#4 Máme výtvarníky pro tvorbu krásna

Výtvarnice Klára Vincourová, která bude v klubu mít vernisáže, oslovila další umělce, aby nám pomohli s malbou a vytvářením krásna. Mezi oslovenými je i Markéta Bábková anebo Dalibor Max Krch, který patří mezi nejlepší komiksové umělce ever.

#5 Za měsíc jsme sehnali 12 gaučů, seženem všecko

Začalo to nevinně. Josef se svou dodávkou hlásil volný gauč. Okamžitě jsme ho drapli. Pak jsme všichni začali hlásit volné gauče a zatím jsme jich zadarmiko sehnali 12. V příštím článku vám je představím. I se jmény a funkcemi samozřejmě. O víkendu je jdeme fotit.

#6 Budete pít živou vodu

Radek chce fontánku, takže bude fontánka pičo bo žere uhlí (odkaz na o 6 let mladšího a kypřejšího)! Normálně nádherná fontánka, ručně udělaná. Vedle baru, kde si budete moci načepovat vodu zdarma.

#7 Uvidíte exkluzivní premiéru Šamrovy čtverky

A samozřejmě další vynikající hry divadla II.Pád, které vás už leta baví a kalí s vámi. Takhle autorská hra o vztazích jde pořádně na dřeň. Je o vás.

#8 Škopek vám donese kunďák Pepa

V brněnských kuloárech všemi známý rozdávač radosti, alfa samec a nařachaný borec Josef vám to pivko donese tak, jak to máte rádi. Srdíčko zaplesá.

#9 Dlouhý & Široký aneb Radek & Bohdan

Byť tady o Bohdanovi moc nepíšu, protože ho zas tak neznám, věřím mu. Je to racionální chlap, který se s ničím moc neštve a ukáže idealistovi Radonisovi zač je toho řád. Dohromady jsou neporazitelní a povedou klub k nebeským výšinám.

#10 Ty. Ano, ty!

Ty, kdož čteš tenhle blog, pravděpodobně znáš mě nebo Radka a ještě pravděpodobněji jsi někdy v divadle II.Pád byl. Díky tobě je to tak bezva a díky tobě lehčeji spím, protože ArtBar II.Pád kluci neotvírají z nějakého rozmaru nebo jako experiment. Otevírají ho pro tebe a ví, že tam dojdeš a užiješ si to s náma. A vezmi taky svoje kámoše, který nás ještě neznaj, jo? Ty vogo, tak ten nájem neni zadačo že jo.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.