OKUL MU? SEVİLİR Mİ ?

Bana sorarsanız evet. Bölümleriyle yaptığı etkinliklerle ve öğretmenlerimizle eğlenceli. Grafik Tasarım ve Fotoğraf bölümü öğrencisi olarak okulumu tanıtmak istiyorum.

Okulumuzun adını taşıyan Faik Çelik’ten kısaca bahsetmek istiyorum.

Ufak bir atölyeden başlayan iş yaşamını aile şirketine, ardından da farklı sektörlerde hizmet veren bir Holding’e dönüştüren Faik Çelik, başarısının sırrını 3 kelimeyle özetliyor; “şeffaflık”, “dürüstlük” ve “çalışkanlık”.

Ulaşım : https://moovitapp.com/index/tr/toplu_ta%C5%9F%C4%B1ma-Faik_%C3%87elik_Mesleki_Ve_Teknik_Anadolu_Lisesi-Bursa-site_13270285-3663

Adres: Vatan Mahallesi 3. Güleç Sokak No: 1 YILDIRIM / BURSA

Hava durumu:

Faik Çelik MTAL bölümlerinden bahsetmek istiyorum. Sırasıyla:

-Grafik tasarım ve fotoğraf

-Yiyecek ve içecek

-Gıda Teknoloji

-El Sanatları

-Güzellik ve Saç Bakımı

-Halk ve İlişkiler ve Organizasyon

Faik Çelik; tarafından yapılan okulumuz 21 dersliği, 1003 öğrencisi ve 80 öğretmeniyle beraber 2006 yılında yapılmıştır. Öğrenci sayısı artış göstermiştir ve ek olarak kafeterya eklenmiştir.

Bursa’nın Yıldırım ilçesinde yer alan Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; 2011 yılında sağlanan destek ile 250 kişilik Rahime Çelik Spor ve Konferans Salonu yapılarak bizler için rahatça spor yapabileceğimiz bir alan, konferans salonu ve sergi salonu yapılmıştır.Ayrıca uygulama kafeteryamız da yapılmıştır.Mayıs aylarında ise şölen de yapılıyor. Okulumuzda ki herkes katılıyor ve hep birlikte bir etkinlikte bulunuyoruz.

Kafeteryamız her gün çeşitli yemekler sunmaktadır. Çorba, yemek, tatlılar olarak… Dışarıdan da kişiler kabul edilebiliyor.

Görüşmek üzere…