Eşinizle Yatakta İlk Günkü Gibi sex yapmanızı sağlayacak tüyolar

Eşiniz ile yatakta ilk günkü gibi misiniz? Yoksa gün geçtikçe aranızdaki seks isteği azalıyor mu? Ne kadar sıklıkla cinselliği yaşıyorsunuz bunu kendinize sordunuz mu? Evlilikte seks hayatınızın heyecanı bitmiş olması evliliğinizin bitmiş olması demektir.

İlk günkü gibi kalmak aslında sizin elinizde, sadece biraz heyecan vermek gerekiyor. Bunu başarabilirsiniz, farklılık yaratabilirsiniz, onu baştan çıkarabilirsiniz.
 
 Yatak odanızın tavan ışığını yok edin

Odanızda ışık sistemi kurun kırmızı loş ışıkta sevişmeyi tercih edin. Mümkünse o odada sizi ışıkta görmesini engelleyin, sizi hep buğulu karanlıkta görün.
 
 İlk günkü gibi eşinizin gömleğini giyiyor musunuz?

O’nun gömleğini giyin, altınızda tangayla sabahları ortalıkta dolaşın, omlet yapın kahvaltıyı o şekilde hazırlayın iç gıdıklayıcı şeyler yapmaya çalışın.
 
 Kırmızı ruj

Eminim flört döneminde dudaklarınızdaki rujları eşiniz yalamış yutmuştur. Hadi o zaman o günlere dönelim. Kırmızı elbisenizi giyin, kırmızı topuklu ayakkabılarınızı giyin, kırmızı rujunuzu sürün, ışıkları kapatın, mumlar yakıp evin köşelerine yerleştirin. Ve ona kapıyı açın!
 
 Biraz hareketlenmeye ne dersiniz peki?
 
 Erotik danslar, kucak dansı, striptiz yapma, erotik dans ederken seyretme gibi cinsel fantezileri gerçeğe dönüştürüp partnerinize evde ufak bir şov hazırlayabilirsiniz. Sadece birkaç basit hareketi öğrenip, en seksi kıyafetlerinizle dans ederek ve onun gözlerinin içine bakarak kıyafetlerinizi tek tek çıkartarak ve küçük şovunuza onu dahil ederek de ön sevişmelerinize heyecanlar katabilirsiniz.
 
 Kendinizi seksi hissedin

Seksi gecelikler tercih ederek, yatakta uzanın seksi kitap gözlüğü takıp kitap okumaya başlayın. Bacaklarınızı uzatın geceliğinizin üzerine o muhteşem sabahlığınızı giyin. Eşinizin gözleri sizin üzerinden ayrılmayacak..
 
 Kurduğunuz seks hayallerini gerçekleştirin

Her insanın fantezileri vardır, her insan heyecan bekler, her insanın partnerinin ateşli olmasını ister. O zaman kafanızdaki kurduklarınızı eşinize aktarmaya utanmayın. Seksi utanmadan yaşayın, utanmak zevk almayı yavaşlatır. Birbirinizin gözlerine bakarak utanmadan rahat bir şekilde sevişmeyi deneyin farkı görün..
 
 O’nun dikkatini kendinize çekin

Evde sizin üzerinizden gözlerini çekememesi için farklı gizemli roller sergileyin. Yatışınız, uzanışınız, yemek yapışınız bile seksi olsun. Evde sürekli kafanızda dikkat çekmek olsun ev halinizle bile seksi olmayı deneyin saçlarınızı dağınık topuz yapın, hafif makyaj yapın, seksi pijamalar giyin saten kıyafetler tercih edin..

Click to Post