Kadınları sekste orgazma ulaştıracak 5 pozisyon

Kadınları sekste orgazma ulaştıracak 5 pozisyon

Çılgın sevişme mi, romantik sevişme mi? Hangisi size daha yakın geliyor? Seks hayatına romantizm katmak isteyenler için önerilerimiz var.
 
 İşte, hem sizin hem de eşinizin ruhuna hitap edecek, romantik seks taktikleri

Mesaj atın
 
 İlişkinize aynı anda hem romantizm hem de biraz seksapel katmak için gün içinde partnerinizin cep telefonuna veya e-posta adresine erotik mesajlar göndermeyi deneyebilirsiniz. “Seninle olmayı çok istiyorum, keşke şimdi yanımda olsan” ya da “Akşamı bekleyemiyorum” gibi mesajlarla partnerinize özel bir gece yaşayacağınızın işaretini vermiş olursunuz. Böylece daha gece başlamadan romantizmi başlatabilirsiniz.

Özel bir parfüm seçin
 
 Kokunun hisler üzerindeki etkisini ve en kuvvetli hatırlatıcılardan biri olduğunu biliyoruz. Özellikle ilk görüşmenizde kullandığınız parfüm, partnerinizin hafızasından silinmez. Bu yüzden de o dönemlerde kullandığınız kokuyu seçerek ilişkinizin en romantik dönemlerini ona hatırlatabilirsiniz. Ya da yepyeni bir kokuyla onu heyecanlandırmayı deneyebilirsiniz.

Yarı giyinik kalın
 
 İlişkiniz ilk günlerde ne kadar da romantikti değil mi? Her şey çok daha yavaş ilerliyordu, ikinizde çok çekingendiniz ancak bunlara rağmen seks hayatınız çok daha romantikti. Şimdi ise her şey hızlandıkça romantizm azaldı. Öyleyse o romantizmi geri getirmek için biraz yavaşlamanız gerek.Tıpkı ilk zamanlardaki gibi çekingen bir kadının tam olarak soyunamaması rolünü oynamaya ne dersiniz? Tamamen soyunmaktan vazgeçip, yatağa girdiğinizde yarı giyinik kalın ve iç çamaşırlarınızı çıkarma zevkini eşinize bırakın. Tahmin ettiğinizden çok daha fazla işe yarayacaktır.

Birlikte seksi hikayeler okuyun
 
 Erotik konuşmalar çoğu erkeğin hoşuna gider ancak siz bu konuda çekingen olabilirsiniz. Ancak bunun sizin yerine kitaplar yapabilir. Yatağa girin ve partnerinize yüksek sesle seksi bir erotik bir kitap ya da hikaye okuyun. Biraz okuduktan sonra kitabı eşinize verin, bir süre o size okusun. Normal şartlarda söylemekten çekindiğiniz şeyleri kitaptan okur gibi söyleyebilme şansınız da doğmuş olur. Bu oyun hem erotik film etkisi yaratarak ikinizin de seks isteğini artıracak hem de bu hikaye sayesinde romantik bir atmosfer oluşacak.

Masaj yapın
 
 Sert dokunuşlar her zaman seksi olmak anlamına gelmiyor. Birbirinize yumuşak hareketler ile dokunmaya çalışın. Hissetmekte bile zorlanılan dokunuşlar vücutlarınıza farklı bir elektrik verir. Hatta bu hafif dokunuşlarınızı romantik bir masaja dönüştürün. İster eşinize aromatik yağ damlatarak ellerinizle masaj yapın isterseniz de aromatik yağ ile avuçlarınızı ve diz kapaklarınızı iyice yağladıktan sonra partnerinizin bacakları arasına yerleşin, yağlı dizlerinizi eşinizin bacaklarının iç tarafına sürtün. Sonrasında ne yapacağınız ise size kalmış.

Kaşık pozisyonunu tercih edin
 
 Kadın ve erkeğin yan yatıp sarıldıkları kaşık pozisyonu, en romantik ve sevgi dolu seks pozisyonlarından biri. Kaşık pozisyonunda birlikte aynı ritmle nefes alıp verdiğinizde birbirinizin vücut dilinden de etkilenebilirsiniz. Böylece kendinizi eşinizin vücudunun ve ruhunun bir uzantısı gibi hissedeceksiniz. Ayrıca partneriniz elleriyle klitorisinizi uyarırsa romantizmin yanısıra çoklu orgazm da yaşayabilirsiniz.

Sevişme sonrası romantizm
 
 Seksten sonra da romantizmi unutmayın. Hemen yataktan çıkıp banyoya koşmayın ya da hemen uykuya dalmayın. Aranızdaki sıcaklığı sürdürün. Bir süre yatakta sarılıp konuşun ya da sessizce anın tadını çıkarın. Duşa girecekseniz bile beraber girin ve mutlaka geceleri sarılarak uyuyun. Böylece hem kendinizi sabah seksi için hazırlamış olursunuz hem de vücudunuz ve ruhunuz bu şekilde birleştiğinde romantizm tüm ilişkinize hakim olabilir.
 
 kaynak : ilksevgilim.com

Click to Post