Kadınlar seks yaparken neden inliyor zevkin doruklarını acıklıyoruz

Kadınlar seks yaparken neden inliyor zevkin doruklarını acıklıyoruz

Acık ve net Zevk alma sonucu açığa çıkan bir çeşit tepkidir.

Kadınlar seksten zevk aldıklarında inlerler. Bu en yaygın nedendir. Tıpkı sevinçten çığlık atmak ya da çok susadıktan sonra içilen suyun ardından “ohh” demek gibi.
 
 2. Acı çekme sonucu açığa çıkan bir çeşit tepki
 
 Bu inlemeler her zaman zevkin göstergesi değildir. Bazen de acı çektiğini gösterir. Belki de seks çok sert gidiyordur, ya da rahat hissetmiyordur, ya da bacağına kramp girmiştir. Bütün bu sebeplere tepki olarak kadının inlediğini görmek mümkündür.
 
 3. Dikkat çekmek için

Belkide o yatağa girdiğinizde kafanızda yüz tane şey de sizinle birlikte oraya girdi ve sekse odaklanmanız mümkün olmuyor. Ödenecek faturalar ve yapılacak işler bir türlü aklınızdan çıkmıyor. Kadınlar inleyerek bütün dikkatinizi sekse vermenizi ve sadece ona odaklanmanızı sağlar.
 
 4. Karşı tarafı iyi hissettirmek için
 
 Kimse sessiz bir seks istemez. Kadınlar çeşitli sesler çıkararak tatmin olduklarını belli ederler, böylelikle karşı taraf tatmin etmenin sevincini yaşar ve daha fazla kendine güven duygusu oluşur.
 
 Diğer sebepleri de şöyle sıralayabiliriz:
 
 Ortamın havasını değiştirmek için.
 
 Karşı tarafı etkilemek için.
 
 Daha hızlı olmasını sağlamak için.
 
 Daha yavaş olmasını sağlamak için.
 
 
 
 BONUS : bazı kadınlar poşet gibidir önünüze yatar ve seksin bitmesini bekler bazıları ise zevkini cıkarmak ister gercekten zevk alıyorsa böyle inlemeler olacaktır .

Click to Post

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.