Airbnb Nedir? Güvenilir Mi ? Airbnb İstanbul

Airbnb Nedir?
Airbnb nedir nasıl kullanılır sorusunun en güzel yanıtı buradadır: Airbnb kendisine ait hiçbir odası olmamasına rağmen dünyadaki en büyük otel zinciridir. Airbnb’de isterseniz bütün evi isterseniz de bir evin bir odasını kiralamanız mümkün olabilmektedir. Airbnb nedir vikipedi ile ilgili bilgi için tıklayın.
Airbnb’nin sahibi Brian Chesky bir konferansa gittiğinde hiçbir otelde yer bulamamıştır ama evlerde boş odaların olduğunu bilmektedir. Bu odaları kiralayabilseydik heryerde otellerimiz olurdu şeklinde bir düşünceyle Airbnb’yi kurmuştur. Airbnb nedir nasıl çalışır sanırım biraz da olsun fikrimiz oldu.
Airbnb’de ev sahiplerinin profillerini inceleyip evlerin fotoğraflarından da ziyade yorumlarını da okuyabilirsiniz. Daha önce o evlerde konaklamış insanlar bu evlere yorum yapmaktadırlar. Airbnb nedir nasıl çalışır sorusuna cevap arıyor ve bedava 130 TL indirim istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Airbnb püf noktaları nedir derseniz de bizce yorumlar ve tabiikide ilk üyelikte indirim almak diyebiliriz.

130 TL İNDİRİM İLE AİRBNB’YE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN.
airbnb indirim kuponu

Üst tarafta buraya tıkladığınızda açılacak sayfa mevcut buradan ister facebook ile kaydolup isterseniz de mail adresiniz ile kaydolup indirim kazanabilirsiniz.

Airbnb konaklama nedir sorusuna cevap verirken airbnb nasıl kullanılır, airbnb güvenilir mi gibi soruların da cevaplarına yazımızdan ulaşabileceksiniz.

Daha fazla uzatmadan airbnb uygulaması nedir nasıl kullanılır hepbirlikte bir bakalım.

Airbnb Güvenilir Mi?
Günlük kiralanan evlerle kıyaslarsak bence kesinlikle güvenilir çünkü burada insanların yorumları var. İnsanlar daha önce kaldıkları evin kötü ve güzel yanlarını kesinlikle yazmaktadırlar. Ev sahipleri de bu yorumların iyi olması için evlerinde sizleri çok iyi misafir etmektedirler. Airbnb konaklama, hem güvenilir hemde otelden daha mutlu olabileceğiniz süper evlerde kalabiliyorsunuz.

Aşağıda Airbnb’ye girip İstanbul yazdığımızda çıkan sonuçlar mevcut burada Airbnb’nin görünüşü ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz:

Airbnb nedir

Airbnb İstanbul’da Çalışıyor Mu?
Evet Airbnb’de İstanbul dahil olmak üzere Türkiye’nin bütün şehirlerinde çalışıyor.

Airbnb Nedir sorusuna Airbnb kendi sitesinde tatil sevenleri ve ev sahiplerini buluşturan dünyanın en büyük platformu olarak tanımlıyor.

Airbnb Açılımı Nedir?

Şuan için airbnb açılımı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamakta. Air hava demek ancak bnb’yi bilemiyoruz :) Açılımını boşverin indirim almaya bakın derim.

Airbnb Nasıl Kullanılıyor?
Airbnb’ye henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
Size verdiğimiz linkten üye olduğunuz da ilk konaklamanızda 100 TL indirim kazanabilirsiniz. Üye olduktan sonra nerede kalmak istediğinizi ve tarihleri seçin. O tarihlerdeki evleri hem haritadan hemde listelenerek görebilirsiniz. Evlerin üzerine tıkladıktan sonra rahatlıkla rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Ev sahibinin iptal gibi bir durumu da söz konusu çok çok nadir oluyor çünkü kendine kötü yorum almak istemez. Ayrıca airbnb’de kötü ev sahiplerini sistemden atıyorlar. Ayrıca ödemeyi de airbnb’ye yaptığınız için daha sonra herhangi bir problem oluşursa direk airbnb’yi muhattap alabilirsiniz.

130 TL İNDİRİM İLE AİRBNB’YE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

Ev Sahibi ile Eve Gitmeden Önce Konuşabiliyor Muyum?
Evet ev sahibi ile evi kiraladıktan sonra airbnb üzerinden konuşabiliyorsunuz. Zaten ev sahipleri genelde bu mesajlara çok hızlı cevap veriyorlar. Mesaj ile telefon numarasını aldıktan sonra evin yakınlarında bir yerde de buluşmanız mümkün olabiliyor.

Evimi veya Odamı Nasıl Kiralarım?
Airbnb’ye üye olduktan sonra sağ üst tarafta ev sahipliği yap bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Bundan sonra zaten sizlere ev ile ilgili detaylarınızı girmeniz ve fiyat belirlemeniz istenecektir. Sizlere tavsiyemiz kesinlikle profesyonel bir fotoğraf makinesiyle evinizin fotoğraflarını çekmeniz bu sayede daha çok müşteri bulabilirsiniz.

Airbnb Yasal Mı?
Biz ve Dünya’daki birçok insan Airbnb’yi uzun süredir kullanıyor. Tamamen yasal ve güvenilirdir.

Airbnb’de Ödememi Nasıl Yaparım?
Airbnb de kredi kartınızla ödeme yapmanızda hiçbir sıkıntı çıkmaz. Paypal gibi şirketlerle de ödeme yapabilirsiniz ancak Paypal ne yazıkki ülkemiz de yasaklandı.

Airbnb’de Kaç Kişi Kalabilirim?
Airbnb’de biz en fazla 16 kişilik gördük sanırım sınır yok :) Ama 16 kişi birleşip 2 odalı bir yere gitmenizi tavsiye etmeyiz.

Airbnb Uygulaması Nedir?
Airbnb’ye web üzerinden giriş yapabileceğiniz gibi aynı zamanda uygulamadan da giriş yapabilirsiniz. Apple Store ve Google Play’de de Airbnb uygulaması mevcuttur. Aşağıdaki linkten üye olduktan sonra uygulamayı indirebilirsiniz.

AIRBNB’YE 130 TL İNDİRİM İLE ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN.

Faydalı Bilgiler?
Airbnb de evler ile ilgili veya farklı bir konuda sorunuz var ise airbnb yardım merkezine anında ulaşabilirsiniz. Çok büyük bir ekipleri olduğu içinde hızlı bir şekilde size dönüş sağlayacaklardır.

Eğer kiraladığınız evde sorun çıktı ve airbnb iletişim kurmak istiyorsunuz siteden kolaylıkla airbnb ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla sorunu anlatabilirsiniz. Sorunu anlattıktan sonra airbnb yetkilileri sizin şikayetlerinizi dinleyecek ve hemen çözüme kavuşturacaklardır.

Airbnb ile öncelikle evi kiraladığınızda airbnb ön onay verir daha sonra parayı çektiğinde tamamen onaylanmış olursunuz.

Airbnb ile istanbul, ankara, izmir, antalya gibi şehirlerimizde kalabileceğiniz gibi amsterdam, paris, berlin gibi avrupanın en güzel şehirlerinde de en güzel evlerde kolaylıkla konaklayabilirsiniz.

Airbnb Türkiye’de şuan için halen yasaklanmadı bu yüzden airbnb giriş gerçekten çok kolay aşağıdaki linki indiriminiz ile takip edebilirsiniz. Bu link ile airbnb kupon ihtiyacınız olmayacak.

AIRBNB’YE 130 TL İNDİRİM İLE ÜYE OLMAK İÇİN BURAYI TIKLAYIN.