İstanbul Döküm Rögar Kapağı Üreticileri 0533 140 46 32

Kalite ürün ve hizmetlerimizde kılavuzdur. Ürünlerimizin kalite, performans ve güvenilirlik ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluk sağlaması politikamızdır.
 Her çalışanımız görevini zamanında,doğru bir biçimde ve sonradan düzeltilmeye gerek duyulmayacak şekilde yapmaya çalışır.
 Kalite bu anlamda herkesin görevidir. Amacımız, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en düşük maliyette ve istenilen teslimat süresi içinde fazlası ile karşılamak, kalite ve güvenilirlik konusunda sürekliliği sağlamaktır.
 Firmamız bu amaca ulaşmak için tüm çalışanları ve beraber iş yapığı kuruluşlar ile uyum içinde olmayı prensip edinmekte ve bu doğrultuda eğitim, iş birliği ve karşılıklı saygıyı her şeyden önde tutmaktadır.
 Belirlemiş olduğumuz amaçlar doğrultusunda oluşturulan kalite yönetim sistemi, kaliteyi oluşturacak şartları tesis etmeyi ve geliştirmeyi hedeflerken, modern işletmecilik anlayışında, çalışmaları sırasında çevreyi korumayı içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluk ve saygının bir gereği sağmaktadır.
 Yapılan kuruluş içi kontrollerle kalite sistemi ve etkinlik periyodik olarak denetlenir ve gerekirse revize edilir.
 Vizyonumuz;
 Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek iç ve dış pazarda en önemli üreticilerden biri olarak varlığını sürdürmek ve çevre sorumluluk bilincine bağlı olarak işçi sağlığı ve iş güvenliği gereklerinide yerine getirerek üstün rekabet gücüne erişmektir.
 Misyonumuz;
 Belirttiğimiz vizyonu gerçekleştirmek üzere; kalitede, maliyette, ürün çeşitliliğinde, insan kaynaklarında, teslimat sürecinde, proses akışında, cevre, iş sağlığı ve iş güvenliği alanlarındaki duyarlılığımızla teknolojik gelişimde sürekli iyileşme sağlamaktır.
 
 Aysan Makina Gıd.Paz.İmalat Nak.Taaah.İnş
 İth İhr.sn Tic Ltd Şti
 
 0533 140 46 32
 0539 892 07 70
 
 gurcansgursel@gmail.com

Etiketler

döküm firmaları döküm ızgarası döküm kanal kapağı döküm kapağı döküm mazgal rögar kapağı sfero döküm kapağı

Etiketler: döküm firmaları döküm ızgarası döküm kanal kapağı döküm kapağı döküm mazgal rögar kapağı sfero döküm kapağı

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.