MODULE ICO İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizlere bir Japon projesi olan Module projesiyle ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Kendi ülkesinde ve kripto dünyasında bu aralar adından söz ettirmeye başlayan projeyi incelemeye başlayalım.

MODULE Hakkında Genel Bilgiler

Module, fiyatsız mobil aygıt depolaması amacıyla bir varlık yayınlayan bir blockchain tabanlı platformdur.

Module platformu, kullanıcıların kullanılmayan GB’yi ufak taşınabilir cihazlardan birine ve bunları satın almasına ve kiralamasına imkan tanır; bu, herhangi bir cep telefonu sahibinin Module işine katılabileceği ve kazanabileceği manasına gelmektedir. Bunlar kısaca MODULE, akıllı telefonlar, PC’ler, sunucular vb.

Bu sistem öğelerin bir varlık olarak fiyatsız depolanmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir blockchain tabanlı platformdur. Ayrıca MODULE platformunu kullanarak, bir akıllı telefondan dahi madenciliğe katılabilecektir. Sunucular ve işletmeler de madenciliğe katılabilirler.

Module’nin düşünce birliği (madenciliği) algoritması, depolama alanını ödünç sunarak ödüller kazanmayı olası kılar. Aygıtların depolama kapasitesi geliştikçe ve genişledikçe, sunulan muhtelif hizmetlerin genişletilmesini bekleyebilir.

Yeni orijinal paralar çıkarmaya ek olarak, kullanıcılar bu arada platformda Dapps (merkezi olmayan uygulamalar) geliştirebilecekler.

MODULE Konsensüs Algoritması Nedir?

POSTT merkezi olmayan depolama şebekesi, iki pazarda data depolama ve data transferi (indirme vb.) Fonksiyonlarını gerçekleştirebilir.

İki piyasa, data depolama piyasası ve data hizmeti pazarıdır.

Bir müşteri ve bir madenci, görev fiyatını belirler, piyasada bir SİPARİŞ oluşturur ve her bir SİPARİŞ prosedürünü işler.

Bu piyasa POSTT doğrulusunda geliştirildi, POSTT (Space of Space) ve POTT (Zaman ve Prosedür Prosedürü) içermektedir.

Kullanıcılar istedikleri vakit amacıyla verilerini güvenilir bir şeklinde saklayabilecekler.

Son olarak, madenciler yeni bloklar yaratarak blok zincirini destekleyecek ve madencilerin yeni bloklar üstünde tesir etmek amacıyla ödüller kazanma fırsatı, depolama kısmı, vakit ve ağa henüz sağlanan işlemlerin sayısıyla orantılı olacaktır.

MODULE Platformu

Verilerinizi saklı, güvenilir, bağımsız ve süratli bir şeklinde depolamanıza ve yönetmenize imkan veren Module’ün çözümlerine erişim ilçenin.

Veri varlıklarınız tamamiyle sizin tarafınızdan muayene edilen bir blockchain adresinde depolanır — bunlara erişebilen tek şahıs.

Platformumuzun Saklı Paylaşım konseptinden yararlanın.

Kira kısmı ve madenciliği başlat — Modul ile basit.

Kendi servisinizin süratli dağıtımı, data, data depolama ve aktarım hizmetleri amacıyla blokajı kullanın.

Sistem bütünlüğü ve madencileri amacıyla ödeme inşa etmek, geliştiricilere ve katkıda bulunanlara ödeme sevk etmek, ilmi laboratuvarları ve üniversiteleri desteklemek, bağlı tesis ve sadakat sistemleri meydana getirmek vb.

MODULE ‘NİN TEKNOLOJİ ÖZELLİKLERİ

İstemci doğrultusunda şifrelemeyi olası kılan PCSN (P2P Bulut Depolama Ağı), bir kullanıcının bir üçüncü tarafın depolama alanına dayanmak mecburiyetinde kalmadan data iletmesine ve paylaşmasına imkan tanır. Merkezi kontrolün ortadan kaldırılması, güvenlik, gizlilik ve data denetimini ehemmiyetli ölçüde artırırken, ana data sorunları ve elektrik kesintileri gibi meseleleri hafifletebilir ve ya azaltabilir.

Daha evvel, P2P şebekesi bir depolama sistemi meydana getirmek amacıyla makul değildi.

Bu sistemle, direk ödemeleri uygulayarak (Önerilen çözüm) — (Yanıt doğruluğunu sağlama sistemine benzer bir yöntem) tabii sorunları çözüyoruz.

Bu, data doğruluğunun derli toplu olarak muayene edilmesini ve tazminatın ödenmesini sağlayacaktır.

PEER’de saklanan bilgiler amacıyla ödenir.

Module ayrı olarak, bu sistemde bir adres erişim modeli ve bağımsızlık yanında düğümlerin toplamı amacıyla kabiliyeti öneriyoruz.

MODULE Token Bilgileri

Token adı: MODULE

Tokenu Sembolü: MODL

Token fiyatı: 0,008 USD

Platform: ERC-20

Kabul Edilen Para Birimleri: ETH

Hard Cap: 30 milyon

Soft Cap: 5 milyon

MODULE İletişim Bilgileri;

Web sitesi: https://modltoken.io/

Teknik İnceleme: https://modltoken.io/doc/whitepaper_en.pdf

Facebook: https://web.facebook.com/moduleproject/?_rdc=1&_rdr

Twitter: https://twitter.com/MODULE_Project

Telegram: https://t.me/module_project

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/module-project/

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4745515.0

Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1548994

Hepinize bol kazançlar dileriz.