Eestis on postiindeksina (ehk sihtnumbrina) kasutusel viiekohaline numbritest koosnev kombinatsioon.

Neile kombinatsioonidele vastavad kindlad piirkonnad. Suuremates linnades näitab sihtnumber linna ja postkontori tähist teeninduspiirkonna järgi, maapiirkondades aga tähistab teeninduspiirkonna regiooni ja postkontorit enamasti omavalitsusüksuste piire arvestavalt.

Sihtnunbrid lihtsustavad postitöötlust postkontoris kus kirju sorteeritakse adressaatidele kirjade ja pakkide edasi saatmiseks.

Vaata ka Postiindeksid

Miks Bruce Willist ei kutsutud Titanicu peaossa?
Ta oleks filmi lõpuks kõik reisijad ja laeva ära päästnud.

Blondiin tellis pitsa.
“Kas lõikan kuueks või kaheksaks tükiks?”
“Kuueks, ma pean dieeti.”

Politsei peatab auto ja tunneb huvi miks ikka veel talvekummid autol all, mai kuu käes juba? …

WordPressi kodulehtede tegemine ning muud seotud teenused

WordPress ehk lühidalt WP on maailma üks populaarseimaid platvorme kodulehtede ja e-poodide valmistamiseks. Tegeleme ettevõttmise UusWeb.ee raames erinevate WordPressi platvormiga seotud lahenduste pakkumisega. WordPressi kodulehe tegemine on üks neist.

Natuke lähemalt pakutavast:

WordPressi kodulehed ja e-poed

Kodulehed ja e-poed WordPressi platvormil valmistatult.
E-poed koos tootekataloogi, koheletoimetamise viiside valikuga ja erinevate maksevõimalustega.

WordPressi kodulehtede arendus

Arendame pooleli jäänud või edasisi arendusi vajavaid olemasolevaid WordPressi plavormile ehitatud kodulehti. Näiteks vajalik teenus kui eelmine arendaja on jäljetult kadunud.

WordPressi hooldus ja uuendus

Hooldame ja uuendame kodulehe ja e-poe, vajadusel pluginate ja mallide uuendamine ning nende ajakohastamine töötamaks uute tarkvaraversioonidega.

WordPressi kodulehtede taastamine

Koduleht on langenud häkkerite ohvriks? Taastame lehe ja teeme uuendused ja paigaldame vajalikud turvalahendused.

WordPressi SEO täiustused

WordPressi kodulehtede SEO (otsingumootoritele optimeerimine) täiustamine.

Vaata lähemalt: UusWeb.ee — WordPressi kodulehe tegemine

15.-17. juulil 2016 Tartus ja Lõuna-Eesti teedel peetav maailmatasemel võidukihutamine Rally Estonia 2016 on autospordi- ja meelelahutussündmus mis kuulub FIA Euroopa autoralli meistrivõistluste ja Historic-autode Euroopa meistrivõistluste sarja.

Tartus ja käänulistel Lõuna-Eesti kruusateedel võtab üksteiselt mõõtu Euroopa ralliparemik nii Historic-autode kui modernsete ralliautode arvestuses. Kohale saabub hulgaliselt meediaesindajaid ja ligi 10 000 rallituristi ca 20 riigist. Läbi Eurospordi ja tema partnerite jõuab telepilt ja ralli eelreklaam pea 50 miljoni televaatajani erinevatel mandritel.

Meelelahutust jagub 3 päeva vältel kogu perele: raja ääres saab võistlust jälgida publikualadelt, ralli südames Tartus tasub vaatama tulla atraktiivset stardi- ja finišitseremooniat ning põnevat linnakatset. Lisaks toimub Tartus reede õhtul kontsert ja kõigi 3 rallipäeva kestel saab aega veeta lastealal ning kaubandustänaval.

Laupäeva õhtul sõidetakse teine linnakatse Elvas ning ka seal toimub vabaõhukontsert. Service Park ja võistluskeskus asuvad Otepääl.

2016. aasta Euroopa jalgpalli meistrivõistlused ehk UEFA EURO 2016 on jõudnud oma järjega juba veerandfinaalideni ning järgi on jäänud ainult tugevaimad ja osavaimad. 2016. aasta Euroopa jalgpalli meistrivõistlused on Euroopa jalgpalliriikide 15. meistrivõistlusteks jalgpallis. Võistlused toimuvad 10. juunist kuni 10. juulini. Finaalturniir peetakse Prantsusmaal ja esmakordselt osaleb 24 koondist, varasema 16 asemel.

Mängud toimuvad kümnes Prantsusmaa linnas: Bordeaux’s, Lensis, Lille’s, Lyonis, Marseille’s, Nice’s, Pariisis, Saint-Denis’s, Saint-Étienne’s, and Toulouse’is.

Jalgpall on parem kui seks

Ajajärk Tallinna loomisest kuni Nõukogude aja lõpuni võib lugeda juba omadussõna “vana” alla loetavaks — kõik sellest edasi on veel liiga uus, et sellist hinnangut sellele anda hetkeseisul.

Millal on tehtud reaalselt esimene foto Tallinnast? Hetkel kuskilt ühtegi viidet selle kohta leida ei suutnud veel.

Miks Tallinn? Ka need kellele…

Tänane osa videosarjast on Panama kanalist ja selle suurest laiendusprojektist.

Elutähtis ühenduslüli aasia, ameerika ja euroopa vahel mis mõjutab majanduslikult kõiki osalisi. Lühendades oluliselt mereteid erinevate maailmajagude vahel, annab see nii ajalise kui ka rahalise võidu kaupade liigutamisel ühest maailma otsast teise.

Panama kanali ehitus algas 1881. aastal prantslaste poolt ja lõpetati 1914 ameeriklaste poolt. USA’le kuulus see kuni 1999. aastani siis anti omandiõigused üle Panama riigile.

Ajal kui Panama sai kanali omanikuks oli kanal ajale jalgu jäänud oma läbilaske võime poolest. Järjest suuremad ja suuremad laevad mis maailmameredel seilamas ei pääsenud enam sealt piisavalt kiiresti läbi … või siis ei pääsenud üldse läbi.

Head vaatamist:

Mereteed — Panama kanali laiendus

Originally published at www.tihend.eu on March 10, 2016.

Silver Muru

WordPressi kodulehe tegemine, e-poed ja seotud teenused

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store