“Aleksandro Kiemas”

Panevėžio problemų programėlė

Programėlės reklamos veidas

Po pusės metų nuo paskelbimo, kad Panevėžio miestas turės problemų pranešimų programėlę, ji pradėjo veikti ir yra prieinama „Google Play” parduotuvėje, pavadinimu „Aleksandro Kiemas“. Dabar pastebėję nuverstą stulpą, duobę gatvėje, nuvirtusį medį arba šaligatvį, kuriuo eiti trukdo nenugenėtos medžio šakos, galėsite lengvai iš savo Android išmaniųjų telefonų apie tai informuoti Panevėžio miesto savivaldybę, kuri pasirūpins, kad problemos neliktų. Kad viskas nebūtų taip negatyvu ir problemiška, jeigu Jums į galvą šovė idėja kaip pagerinti Panevėžį, jo įvaizdį, kviečiame pasidalinti savo mintimis, pranešti tai kaip „problemą“ ir savivaldybė gaus naujų idėjų projektams. Taip pat iš programėlės galėsite pasiekti savivaldybės vykdomas apklausas ir atsakyti į jai rūpimus klausimus dėl miesto patrauklumo didinimo ir infrastruktūros gerinimo. Taigi kviečiu naudotis ir užbombarduoti Panevėžio miesto savivaldybę problemomis ir pasiūlymais, kad sumažintumėme laiko vidurkį, kuri praleidžia valstybės tarnautojai geriant kavutę.

Programėlės cover’is

Už tai, kad programėlė atsirado reiktų padėkoti “Barclays Group Operations Lithuania”, „TechAcademy“, nes be jos tiesiog nebūtų atėjusi mintis į galvą padaryti kažką tokio. Taip pat be šių žmonių pagalbos ir darbo nebūtų pačios programėlės, dizaino ir vizualizacijų: Karolis Vyčius, Laimonas Antanaitis, Giedrius Šlikas, Jevgenij Dmitrijev, Adomas Paulauskas, Dovydas Gutparakis, Vitoldas Bubelė, Gustė Stasevičiūtė, Marius Uogelė, Augustas Alekna.

Programėlės main screen

Programėlę galite rasti čia: https://goo.gl/nLim85

Mūsų programėlės Facebook puslapis, kur galite susipažinti su mūsų programėlės herojumi: https://www.facebook.com/Aleksandrokiemas

P. S. Jeigu radote kažkokį bug‘ą programėlėje arba Jums ją užcrash‘ino, prašau praneškite man. Stengsimės tvarkyti ir išlaikyti programėlę, kad viskas veiktų gerai. Taip pat, jeigu išsiuntėte pranešimą, bet negavote atsakymo į el. paštą, prašau praneškite, kad galėtumėme surasti, kas nutiko su Jūsų pranešimu.

P. S. S. Iš pat pradžių buvo planuojama įdiegti daugiau funkcijų į pačią programėlę, tačiau dėl žinių ir laiko trūkumo, paleidome programėlę su vienintele, bet, mūsų manymu, pačia svarbiausia funkcija Panevėžio miestui. Ateityje galbūt praplėsime programėlės funkcionalumą, bet tai mažai tikėtina, kad įvyks artimiausiu laiku, dėl artėjančios abitūros ir stojimų, nebent pati savivaldybė pamatys tame naudos ir į tai investuos.

#AleksandroKiemas #AleksandrasTvarkosi #PanevėžysAtsinaujina? #CapitalismRules

Like what you read? Give Simonas Petkevičius a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.