Dovu — отримуй винагороду за обмін інформацією

Доброго дня читачі мого блогу. Сьогодні передостанній день ICO одного дуже цікавого проекту, про який я вам хочу розповісти. Це проект — DOVU. Офіційний сайт — https://www.dovu.io/

Щогодини, можливо навіть кожну хвилину ми черпаємо інформацію з світової павутини Інтернет. 
 Щодня кожна людина без винятку користується інтернетом, і отримує від туди потрібну йому інформацію. Вже важко уявити собі життя без мережі інтернет, адже навіть діти з малих років можуть і вміють користуватися інтернетом і отримувати для себе потрібну інформацію. 
 І можна сміливо сказати що успішний чоловік той, який легко засвоює інформацію і може її обробити під себе для своєї ж вигоди. 
 І саме для цих цілей і створена платформа, про яку ми сьогодні поговоримо. 
 DOVU — або ж оперативна мобільність. Це платформа, на якій буде дуже цінується інформація, а саме коли люди ділитимуться нею з іншими людьми, хто потребує цього.

Детально розповім як працює DOVU і які її основні функції та концепція. 
 DOVU — це платформа, яка створена на базі технології Blockchain. Головною метою і завданням DOVU є створення якоїсь екосистеми, яка створить всередині платформи економіку. 
 DOVU створить певну мережу, яка буде функціонувати з метою отримання інформації від людей, хто є власником транспортних засобів. 
 Отримувати цю інформацію будуть компанії, які виробляють машини, хто продають автомобілі, а так само страхові компанії, які займаються страхуванням транспортних засобів. 
 Люди, які ділитимуться інформацією з цими компаніями будуть отримувати можливість заробляти гроші, які будуть виділяти компанії.
 Ці гроші власники автомобілів зможуть обмінювати на ремонт своїх машин, паливо та інші витратні матеріали, якщо такі потрібні будуть. 
 Це буде дуже потрібним і важливим для авто власників, адже вони зможуть самі так робити, що б їх автомобіль окупав сам себе. 
 Все максимально просто, ви ділитеся інформацією і отримуєте за це гроші.

На сьогоднішній день дуже мало таких майданчиків, які могли б похвалитися такою можливістю, а тим більше в такій вузькій спеціальності і сфері діяльності.

Кому це потрібно і для чого? 
 Транспортні компанії будуть отримувати цінну правдиву інформацію, яку вони зможуть обробляти і покращувати свою роботу. 
 Це дуже важливо, адже отримати інформацію від людини який регулярно користується чим-небудь набагато важливіше і цінніше, ніж отримати інформацію від обивателя, який має віддалене уявлення, і не має значення про що йде мова.

Куди люди отримують бонуси зможуть їх витратити? 
 Як я вже говорив вище ви зможете витрачати ці кошти на витрати свого транспортного засобу. Причому це можна буде робити в усьому світі.

Тепер трохи поговоримо про проведення публічних продажів токенов, а саме ICO.

Основний етап проведення ICO стартував 3 жовтня 2017 року, і завершитися більш через 2 дня, а саме 17 жовтня 2017 року. 
 DOVU випускають свої особисті токени. 
 Біржовий символ токенов — DOV. 
 Всього було випущено 1 200 000 000 DOV. 
 Фіксована ціна 1 DOV = 0.00032001 ETH. 
 Це означає що за 1 ETH ви зможете купити 3,125.00 токенов DOV.

Всі токени будуть розподілені наступним чином:

Дорожня карта розвитку DOVU :

Платформа виглядає дуже перспективно і багатообіцяюче. Технологія Blockchian є дуже великою перевагою і буде вигідна як для користувачів, так і для самої платформи DOVU. Реалізація майданчика дасть багато можливостей для автовласників і компаній, які зацікавлені в розвитку. 
 Бажаю команді успішно провести ICO і удачі у всіх починаннях!

Посилання на офіційні сайти DOVU:

Статтю підготував

sinatrra12 https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1034472

my eth address: 0xEa3a8d6c07254Cd7d207A858829BB202f9cbB39d

Like what you read? Give Frank Einstein a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.