Якщо любиш, то співай!! Топ 5 українських синглів про кохання

Кохання лине з нашої душі та творить нас самих. Саме завдяки сердечним прихильностям українські виконавці створюють такі душевні пісні про це незбагненне і сильне почуття. Я обрала 5 найдушевніших пісень сьогодення, які так зігрівають душу та серце❤

1. Гурт Бумбокс з піснею “Люди”.

Любов - це здатність проявити свої почуття, свою турботу та безкорисливість. Чи не вияв це нашої людськості, душі?

“Тільки тоді, коли любимо ми, можемо зватись людьми” - зі слів пісні “Люди”

Відданість свого серця, довіра, розуміння, переживання, бажання дбати та бути частиною життя інших. Саме це є важливим і невід’ємним атрибутом життя кожної людини! Ми навчаємося цьому з народження. Людина, то є втілення любові, яку дарували і виявляли батьки: “Люди ми тільки тоді, коли сильно любимо”.

2. Океан Ельзи “Просто мені так хочеться”.

Бути комусь потрібнім та відданим, належати всім серцем та душею, знати, що можна покластися саме на цю особу. Бути частиною світу, бути цілим світом цієї людини та мати змогу відчувати її присутність та бути поруч - є кохання. Пісня гурту якнайкраще виражає ці бажання: “Просто мені так хочеться бути там, де і ти, так хочеться жити в тебе в полоні і бачити, як тікають від мене сни, в твої долоні.”

3. Гурт Pianoboy “Кохання”.

Гурт має чимало зворушливих ліричних пісень, які змушують сколихнути серце. Такі слова: “Якби я міг врятувати світ,
Ім'ям назвав би твоїм!
Зробив би так, щоб все навкруги
Завжди співало ним
І дихало твоїм коханням!”, - це, дійсно, вираження сили кохання та його впливу.

Сильні почуття створюють світ двох закоханих, які готові заради один одного на все, навіть рятувати світ та називати його на честь своєї другої половинки. 
Кохання - це почуття легкості у світі двох сердець. Адже, сильні амурні почуття відіграють величезну роль в сприйнятті зовнішнього світу закоханих: “Для нас з тобою цей велетенський світ стає такий легкий - розправим крила і полетим! Кохання! Ми разом творимо кохання!”

4. Скрябін та Ірина Білик “Мовчати”

Захоплююча романтична пісня, яка підкорила серця багатьох своєю легкістю та глибоким сенсом.

Є такі моменти у житті, коли слова не доречні або їх просто не досить, щоб втілити бажане. В такій ситуації треба вміти мовчати. Двоє людей, чиї серця б’ються в унісон, зрозуміють один одного і без слів, лише дотиками та поглядами: “Давай виключим світло і будем мовчати про то, шо не можна словами сказати, не можна писати, неможливо зіграти, а тільки мовчати, тихенько мовчати.”

5. Люм’єр(Lumiere) “Може це кохання”

Пісні мають надихати. Є пісні, які наштовхують на спогади, що викликають посмішку та бажання жити та втілювати мрії: “Може це кохання мій потяг, що біжить до неба із мрій. Може твоя посмішка, дотик змінять мої очі сумні.”