Šestý ročník Skrz Prstů vám ukáže, jak zpomalit

Festival Skrz Prsty se po roce vrací. Opět v režii studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Tentokrát s aktuálním tématem FAST LIFE.

Doslovný překlad je rychlý život. A je to správně. Budeme se zabývat rychlým životním stylem, ukážeme si co to obnáší, jaké jsou pro a proti a jak se dá žít pomaleji. Rozebereme problematiku plastů, odpadu a fast fashion. Budeme diskutovat o tématech, která nám jsou velmi blízká, ale málo se o nich mluví. Festival vyvrcholí 20. března ve zlínském Baťově institutu. Hlavní program bude plný přednášek od odborníků na daná témata a doplní ho doprovodný program nabitý workshopy, stánky a nebude chybět ani afterparty.

Už se nemůžete dočkat tak jako my? Tak sledujte naše sociální sítě, kde vás budeme pravidelně zásobovat novinkami okolo příprav festivalu, spoustou zajímavostí a užitečných informací jako například seznam second handů v České Republice. A nezapomínejte se vracet na náš blog, kde pro vás chystáme mnoho tématických článků a DIY, které určitě ocení každý, kdo chce trochu zpomalit.