Історія про справжніх

Запрошуємо у віртуальний музей- меморіал Героїв, яких вшановують їхні земляки з Бахмуту та Бахмутського району.

Ця війна народила багато міфів: про те, що східняки не воюють за свою Батьківщину. Або воюють, але зовсім з іншого боку. А також про те, що тут, на Донеччині та Луганщині, воюють виключно “чужинці”, котрі приїхали виключно вбивати “рускаязычный Дамбас”.

Але ми знаємо, що в кожному місті українського Донбасу є справжні захисники своєї Батьківщини. І в Бахмуті та селищах навколо — їх теж багато: волонтерів, добровольців, справжніх кадрових військових. На жаль, маємо ми й тих, хто віддав своє життя у боротьбі за російськими окупантами. Зараз ми маємо інформацію про 16 загиблих земляків. І дуже важливо зберегти кожне прізвище, кожну історію. Щоб через деякий час не з’явились зовсім інші “герої”, не паплюжилась справжня історія подвигу та не знецінилась велика жертва цих людей.

Тому ми будемо розповідати на цій платформі про кожного з тих, хто вже не зможе розповісти про себе сам. В планах- інтерв'ю з рідними та друзями, цікаві історії з життя, спогади побратимів, посилання на статті та згадки в художніх та документальних творах.

    Ті, хто тримає небо. Віртуальний музей Бахмута

    Written by

    Все, про загиблих захисників України з Бахмута і району