Dlaczego sprzedałem IPhone 6

Motyw finansowy nie był jedynym w tej opowieści i nawet nie najważniejszym. Nie mam zamiaru udowadniać wyższości Androida i firmy Sony nad platformą iOs i urządzeniami z Jabłuszkiem bo pewnie bym poległ. Jakość wykonania, spasowanie elementów i wygoda są o wiele lepsze niż w wielu urządzeniach z zielonym robocikiem, nawet tych z górnej półki cenowej. Za urządzeniami Apple przemawia także znaczna ilość aplikacji “iPhone only” oraz wysokiej jakości akcesoriów. Dlaczego więc nie tylko nie kupuję iPhone ale i sprzedaję te, które wygram?

Nawyki

Przyzwyczaiłem się do sposobu użytkowania androida. Mam opracowane ścieżki postępowania w określonych sytuacjach. Wszystkie moje urządzenia są podobnie skonfigurowane, choć służą do różnych czynności.

Ulubione aplikacje

Nie, to nie to ☺

Zaufanie do Googla

Jakoś bardziej ufam systemowi od Googla i jego zabezpieczeniom choć bywają podobnie zawodne jak inne. Nie trzymam na urządzeniu nagich zdjęć ani danych wrażliwych takich jak piny czy kody cvv a reszta danych? Pewnie już krążą w internecie.

Filozofia

Na #sektor2016 kolejny raz usłyszałem, że za nadmierne korzystanie z darmowych aplikacji takich jak Jakdojade.pl trzeba… płacić. Dlatego nie kupię IPhona a te co wygram, to sprzedam.

Smartfon ma mi ułatwić życie a nie utrudnić Nie jestem skąpy a oszczędny czego Wam i sobie życzę ☺

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.