15 najlepszych promocji dla Marketera na Black Friday 2017!

Z okazji Black Friday 2017 zebraliśmy dla Was 15 najlepszych promocji dla Marketera — poniżej znajdziecie spis najbardziej atrakcyjnych marketingowych ofert i narzędzi tegorocznego Black Friday. Piszcie w komentarzach o innych zniżkach i promocjach, które napotkaliście z okazji Black Friday, a najlepsze jeszcze dziś dodamy do naszej listy!

1. Brand24

Poznaj opinie Twojej konkurencji — skorzystaj z najpopularniejszego narzędzia do monitoringu Internetu i social media!
 Black Friday 2017 w Brand24 — załóż konto dziś, aby uzyskać 50% zniżki na dowolny plan. Promocja obowiązuje dla nowych klientów przy zakupie na 3 miesiące z góry.

2. sprawny.marketing

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję — tylko do niedzieli do 23:59 wszystkie szkolenia kupisz z 20% rabatem! Promocja trwa nie jeden, ale aż 3 dni! Masz cały weekend, aby zastanowić się, na które szkolenie chcesz się zapisać ;)

Aby otrzymać zniżkę na szkolenie wystarczy, że skomentujesz poniższy post, a w odpowiedzi przyślemy Ci kod rabatowy do wykorzystania na wszystkie szkolenia sprawnego.marketingu.

3. SOCIAL QUEEN by King APP

SOCIAL QUEEN to innowacyjna aplikacja to integracji, zarządzania i analizy social media. Zarejestruj się na SocialQueen.com, wpisz promocyjny kod “ ilovemkt2017” i korzystaj z wersji pakiet GOLD przez 30 dni* za darmo!

*oferta obowiązuje do 31 marca 2018

13. Lh.pl

Kod promocyjny: BF2017 — ważny od 23-go do 26-go listopada.

Kod upoważnia do zakupu pakietu hostingowego z rabatem 50%, np. pakiet ORANGE za cenę tylko 25 zł + VAT na pierwszy rok. LH.pl nieprzerwalnie świadczy usługi internetowe od 2004 roku. Słynie z zapewniania wydajnego hostingu zoptymalizowanego pod Wordpress. Oferta firmy obejmuje także domeny internetowe i darmowe certyfikaty SSL.

3. SEMSTORM

black friday semstorm

SEMSTORM to najnowocześniejsze polskie narzędzie wspierające działania SEM oraz content marketingu. Posiadamy największą bazę polskich słów kluczowych — ponad 600 mln, z czego 22 mln skanowane są kilka razy w miesiącu. System składa się z 3 modułów: monitoring pozycji wyników naturalnych i reklam w Google, Bing i Seznam, analiza widoczności dowolnej domeny oraz narzędzia wspierające dobór fraz w dowolnym języku oraz analizę kontentu. Dodatkowo, SEMSTORM umożliwia integrację z takimi systemami, jak Google Analytics, AdWords czy Search Console.

Z okazji Black Friday oferujemy 50% zniżki na dowolny pakiet w SEMSTORM (promocja trwa od 24.11 do 28.11 do końca dnia).

Dodatkowo mamy specjalne zniżki od partnerów: Brand24, Clusteric i Shoplo.

4. SentiOne

black friday sentione

Na Black Friday planujemy -20% na miesięczną subskrybcję SentiOne i -40% na plan roczny

- co ważne, aby skorzystać, należy skontaktować się z naszą obsługą klienta. Promocja dotyczy cennika online.

5. Seostation

SeoStation jest narzędziem służącym do monitorowania pozycji stron w wyszukiwarce Google, które jest dedykowane specjalistom i agencjom SEO. Każdy obecny i nowy* użytkownik SeoStation, który w dniach 20–26.11.2017 r. opłaci dowolny pakiet narzędzia, otrzyma listę 13 serwisów z linkami dofollow. Wartość takiej listy poza promocją to 50 zł.

*w trakcie 14-dniowego okresu testowego

6. Materiały na platformie video.sprawny.marketing

Na platformie video dostępne są nagrania z wszystkich dotychczasowych edycji konferencji I Love Marketing & Social Media, a także z konferencji Twoja Firma w Internecie Nie miałeś okazji być na konferencji? Teraz możesz zobaczyć wszystkie prezentacje 20% taniej!

7. GetResponse

GetResponse to kompleksowa platforma, oferująca rozwiązania do prowadzenia efektywnych kampanii marketingowych i sprzedażowych. Posiada narzędzia niezbędnie do dynamicznego rozwoju firm z branży online i e-commerce, m.in. email marketing, intuicyjny system CRM, marketing automation (w tym scoring i tagowanie, web event tracking oraz porzucony koszyk), formularze online, landing pages i webinary. Platforma GetResponse jest dostępna w 24 językach i korzysta z niej ponad 350 000 klientów na całym świecie.

Kup pakiet EMAIL, PRO, Max lub Enterprise i płać 15% mniej przez cały okres korzystania z konta.

Promocja trwa od 24 listopada (godz. 11:00) do 28 listopada (godz. 6:00).

8 . Whitepress

Za każdą wpłatę dokonaną w tym dniu przeznaczoną na publikację treści lub kampanie influencer marketingowe doładujemy od nas extra 15%.
 Aby skorzystać z promocji należy po dokonaniu wpłaty wysłać maila na redakcja@whitepress.pl z numerem ID w systemie oraz tekstem “Black Friday Sprawny Marketing 2017” w dniu 24.11.2017.

9. FastTony

FastTony.es Zaawansowane narzędzie do zarządzaniami fanpage i kampanią na Facebook i Instagram. Prócz dziesiątek rozwiązań, które usprawniają pracę social media managerowi najbardziej znane są funkcje: sterowania kampanią za pomocą warunków pogodowych, integracja Lead Ads z systemami CRM i email marketing (np. FreshMail) oraz Audience Knowledge (narzędzie do analizowania i dobierania grup docelowych kampanii). W ciągu 2 lat obecności FastTony.es na rynku, twórcom aplikacji udało się zaistnieć w ponad 130 krajach przy 27.000 użytkowników.

Oferta Black Friday Wykorzystaj szansę i kup dowolny pakiet FastTony aż 40% taniej. W tym roku promocja nie tylko obejmuje samo narzędzie, ale również szkolenia, które są realizowane w Gdyński centrum szkoleniowym FastTony lub w siedzibie klienta. Z promocyjnej oferty można skorzystać wchodząc na http://fasttony.es/start/pl/black-friday-2017/

10. Freshmail

Firma FreshMail, która umożliwia innym przeprowadzenie promocji z okazji Black Friday drogą mailową i doradza, jak robić to skutecznie, sama postanowiła uczestniczyć w święcie zakupów. Z tej okazji przygotowała specjalną zniżkę dla nowych użytkowników — 40%. Są nią objęte wszystkie plany oferowane w cenniku firmy. Promocja obowiązuje tylko w Black Friday dla osób, które w tym dniu dokonają rejestracji poprzez link podany niżej. By z niej skorzystać, należy kliknąć w ten link 24 listopada i założyć konto w systemie FreshMail. Wszystkie ceny zostaną automatycznie pomniejszone o 40% przez pierwsze 6 miesięcy od założenia konta.

11. SENUTO

SENUTO powstało z myślą o SEO. W jednym narzędziu skupione zostały wszelkie narzędzia wspomagające prowadzenie i analizę działań SEO. Narzędzie kierowane jest do osób, które chciałyby kontrolować efekty działań SEO i analizować swoją witrynę pod kątem zgodności ze standardami wyszukiwarek internetowych.

Kilka słów o ofercie na BF/CM

W trakcie całego weekendu (od piątku 24.11 do poniedziałku 27.11.2017) każda osoba która skorzysta z kodu BLACK17 będzie mogła kupić dowolny pakiet 50% taniej (przy skorzystaniu z płatności rocznej)

Jak użyć kodu rabatowego? Zobacz jak aktywować kod rabatowy.

12. edrone

edrone — pierwszy system klasy eCRM i marketing automation stworzony dla sklepów internetowych. Dzięki niemu ruch wytworzony przez odwiedzających w Czarny Piątek i w gorącym okresie przedświątecznym można wykorzystać do zwiększenia sprzedaży przez resztę roku. Poznawaj i angażuj to dwa filary edrone. System automatycznie zbiera i analizuje dane o zachowaniu użytkownika w e-sklepie oraz tworzy spersonalizowane i dopasowane komunikaty zwiększające sprzedaż i CLV (Customer Lifetime Value) klientów. Innowacja edrone polega na wykorzystaniu Social CRM oraz technologii machine learning i artificial intelligence.

edrone można nabyć z 20% zniżką — warunkiem jest płatność za cały rok z góry.

15. Landingi

Kup plan Automate na rok.
 Otrzymasz prenumeratę magazynu oraz indywidualny projekt landing page!
 Oszczędzasz 2147 zł!

Skorzystaj z oferty

Oferta ważna w dniach 24–27 listopada.
 link: https://pages.landingi.com/black-friday