7 powodów, dla których warto prenumerować magazyn sprawny.marketing

sprawny.marketing to kwartalnik skierowany zarówno do osób zawodowo zajmujących się marketingiem internetowym, jak i do wszystkich zainteresowanych nowościami w świecie Internetu i social mediów. Już 26.05 oficjalna premiera 1. numeru, także jeszcze w maju wszyscy prenumeratorzy będą trzymać wydrukowany magazyn w rękach. Dlaczego warto dołączyć do ich grona? Poniżej przedstawiamy 7 powodów:

1. W pełni interaktywne czasopismo

Mamy XXI wiek. Magazyn ograniczający się tylko do wersji drukowanej to melodia przeszłości. My przygotowaliśmy dla Was pierwsze w branży marketingowej w pełni interaktywne czasopismo — w tekstach znajdziecie wiele materiałów dodatkowych; wystarczy, że zeskanujecie je za pomocą naszej aplikacji, a przejdziecie na stronę zawierające dodatkowe filmy, teksty czy multimedia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby magazyn skrojony na miarę potrzeb marketerów i zawierał innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli połączyć tradycyjną, drukowaną wersję czasopisma z aplikacją mobilną. Kupując zatem magazyn sprawny.marketing, zyskujesz również dostęp do niepublikowanych dotychczas materiałów wideo i dodatkowych treści, a gdy coś szczególnie Cię zainteresuje, możesz jednym kliknięciem przejść do strony produktu i zapoznać się z jego szczegółowym opisem.

2. To Ty decydujesz o jakości i rodzaju wydawanych treści

Grywalizacja to formuła, która doskonale sprawdziła się podczas największej konferencji organizowanej przez Sprawny Marketing — I love marketing & social media. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać ją także w magazynie — na każdy z artykułów możesz zagłosować, przyznając odpowiednią liczbę punktów według własnego uznania. Na podstawie Waszych głosów przyznajemy wynagrodzenia dla autorów — im więcej głosów, tym wyższe wynagrodzenie, i przygotowujemy treści do kolejnego numeru, profilując je specjalnie pod Wasze potrzeby.

Co więcej — Wasze głosy mają wpływ na to, których autorów będzie zapraszać ponownie także do kolejnych numerów.

3. Dla sprawnego.marketingu piszą najlepsi specjaliści-praktycy

W sprawnym.marketingu znajdziecie artykuły przygotowane przez najlepszych specjalistów w branży, którzy są przede wszystkim praktykami w swojej dziedzinie. Gwarantujemy przedstawienie rozwiązań sytuacji problemowych w przystępny sposób i przybliżenie najnowszych trendów ze świata marketingu.

4. Stawiamy na nowości

To, co wyróżnia magazyn sprawny.marketing, to dział nowości, podzielony na poddziały dotyczące zmian w SEO, PPC, na Facebooku, Instagramie, LinkedInie, Twitterze, Snapchacie oraz YouTubie. Każdy dział nowości ma swojego indywidualnego opiekuna, który dba o to, byśmy dostarczyli Wam jak najświeższe, potwierdzone newsy.

5. Artykuły o charakterze poradnikowym i szerokim przekroju tematów

W sprawnym.marketingu znajdziecie artykuły przekazujące fachową wiedzę o charakterze poradnikowym, która uwzględnia dynamiczne zmiany zachodzące w branży marketingu internetowego. Autorzy pokażą krok po kroku, jak poradzić sobie z danym zagadnieniem i przeprowadzą Was przez liczne przykłady.

Nie praktykujemy poświęcania całego magazynu jednej tematyce. W sprawnym.marketingu udowadniamy, że wszystkie działania marketingowe powinny ze sobą współgrać! Każdy znajdzie więc coś dla siebie — proponujemy zatem artykuły o tematyce social mediów, storytellingu, Google AdWords, analityce internetowej, trendzie 2017 — czyli wideo, PR-rze i wiele, wiele więcej…

6. W każdym numerze sprawnego.marketingu znajdziecie tłumaczenie tekstów zagranicznych ekspertów

W każdym numerze przedstawiamy tłumaczenia najbardziej aktualnych i najistotniejszych dla branży marketingowej tekstów autorstwa najbardziej uznanych zagranicznych ekspertów.

7. Cena

Cena 4 numerów, czyli rocznej prenumeraty o jedynie 97 zł — z wliczonymi już kosztami przesyłki. Jest to najniższa cena na rynku magazynu w tematyce marketingu internetowego.

Przejdź do strony prenumeraty

sprawny.marketing pomoże Ci rozwiązać problemy, z którymi na co dzień mierzysz się w pracy marketera, a także dostarczy wielu nowych pomysłów i inspiracji do działania!

Redaktor naczelna, Katarzyna Granops-Szkoda, pierwsza oficjalna informacja o magazynie: