Projektowanie wnętrz w Warszawie

Zakup mieszkania lub budowa domu to duże wydarzenie w życiu każdego człowieka. Jednak bez względu na to, czy jest to zakup w stanie deweloperskim czy też używanego wcześniej mieszkania — zdecydowana większość nowych właścicieli chce urządzić całe wnętrze zgodnie ze swoim gustem i wyczuciem estetyki. W czasach gdy jednak sporą część życia poświęcamy pracy, wygospodarowanie dodatkowych dni na stworzenie wizji aranżacji nowego mieszkania może okazać się niemożliwe. Między innymi dla takich i innych przypadków istnieje nasza firma Węgiełek Studio Projektowe. Architektura i projektowanie wnętrz to nasza pasja.

Przez wiele lat funkcjonowania na rynku, wypracowaliśmy sobie stabilną pozycję oraz cenne doświadczenie. Skupiamy się w naszej pracy na kompleksowym kreowaniu wnętrz, które są zarówno nowoczesne i ponadczasowe. Każdorazowo przygotowywane przez nas projekty odznaczają się indywidualnym charakterem, ponieważ nie uznajemy kopiowania pomysłów oraz zawsze chętnie tworzymy spójnie z wizją inwestora, jeżeli wyrazi taką potrzebę.

Architektura, aranżacja, projektowanie wnętrz Warszawa http://wegielek.com.pl/ to właśnie tematyka naszej specjalizacji, w której z sukcesami realizujemy się od wielu lat. Nasza praca jest naszą pasją dlatego każde nowe zlecenie przyjmujemy z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem. Chętnie dzielimy się swoimi wizjami i inspiracjami, jednak potrafimy równie dobrze słuchać indywidualnych potrzeb klienta. Tworzymy wnętrza z klasą, w minimalistycznym lub artystycznym stylu, będące zawsze w dobrym guście.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych obejmująca małe obiekty, takie jak kawalerki, poddasza, studia oraz większe powierzchnie takie jak domy, apartamenty. Ponadto współpracujemy z firmami, gdzie zakres naszych usług obejmuje projektowanie wnętrz takich jak pomieszczenia biurowe, handlowe jak i hotelowe.

Nasze realizacje to wieloetapowe projektowo-wykonawcze przedsięwzięcia. Składają się na nie takie elementy jak projekt koncepcyjny, projekt techniczny, realizacja — nadzór autorski. Na każdym z tych etapów możemy w pełni koordynować wszystkie działania, łącznie z ekipami budowlanymi czy remontowymi. Dbamy o to, by cała inwestycja przebiegała w dogodnym dla inwestora tempie i nie przekraczała ustalonego wcześniej budżetu. Pomagamy również w wyborach wszelkich dodatków i mebli wolnostojących. O solidności i estetycznym wymiarze naszej pracy mogą świadczyć również mnogie publikacje w rodzimych, branżowych magazynach.

Przestrzeń, w której spędza się najwięcej czasu czyli własne mieszkanie lub dom, powinna być urządzona i zaprojektowana w taki sposób aby z przyjemnością do niej wracać po ciężkim dniu w pracy i móc nazywać swoją oazą. Jednoczesne zachowanie elementów dekoracyjnych będących w zgodzie z panującymi trendami a nie przytłaczających całego wystroju jest sprawą trudną, ale naturalnie osiągalną. Aranżacja i projektowanie wnętrz w Warszawie to nasza pasja, której oddajemy się z przyjemnością i posiadamy ogromną wiedzę w tym kierunku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszym studiem, obejmującym takie zagadnienia jak architektura, aranżacja, projektowanie wnętrz Warszawa http://wegielek.com.pl/ — niech nasza strona internetowa będzie miejscem, gdzie znajdą Państwo niezbędne informacje kontaktowe oraz przykładowe projekty, które mieliśmy możliwość stworzyć. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania lub ustalimy dogodny termin pierwszego spotkania.

Węgiełek Studio Projektowe

ul. Wołodyjowskiego 55,

02–724 Warszawa

602–698–538

http://wegielek.com.pl/