Dlaczego należy usunąć z briefu “Macie wolną rękę”? — [I Love Influencer]

Termin: 20 marca 2019 r. na konferencji I Love Influencer

Autorzy

Rafał Myśliński i Kamil Natil (Fafa i Myku z Suchara Codziennego) — „Influencerzy inni niż wszyscy.” Po pierwsze nie mamy wpisanego w bio na Instagramie, że … jesteśmy influencerami. Po drugie, wskażcie twórców, który ukończyli Politechnikę Warszawską? Ha! Większość influencerów nie ma żadnych studiów, zwłaszcza ci z TikToka. A my, z lekkim poślizgiem (a tam kilka latek), ale mamy. Od niedawna dumnie się przedstawiamy: Fafa — inżynier, który… niczego nie zbudował. Myku — architekt, który projektuje wspaniałe, okazałe bud… ekh suchary.

Na codzień współpracujemy z markami tworząc skuteczne kampanie marketingowe. Oto szczęśliwe firmy, którym udało się nawiązać z kooperacje z Sucharem Codziennym: Netflix, Red Bull, Nescafe, Somersby, Kosmetyki AA, Wedel, Plush, Education First, Somersby, Lidl, Qpony, Handroll, AIESEC. Najczęściej są to długoterminowe współprace, bo z klientami Suchara jest jak z klientami mówców motywacyjnych — ciągle im mało i chcą tego dobra więcej.

Przykładowe kampanie Suchara Codziennego — dwa konkursy dla Wedla i Kosmetyków AA. Oba oprócz zasięgów, wyświetleń, lajków wygenerowały mnóstwo komentarzy konkursowych: Wedel — 19 000, Kosmetyki AA — 12 000. A było tylko 10 nagród do wygrania. Szkoda tych pozostałych uczestników.

Niektóre osoby z branży nazywają nas: “Specjalistami i praktykami influencer marketingu i promocji w Social Media, prelegenci na konferencjach i eventach branżowych oraz twórcy artykułów i Case Study.” Dobra, sami to napisaliśmy, ale nikt tego nie zawetował, więc to chyba prawda. W końcu dwa razy zajęliśmy drugie miejsce na konferencjach Sprawnego Marketingu: I Love Social Media 2017 i I Love Influencer 2018.

Kontakt

sucharcodzienny@gmail.com

Artykuły i prezentacje Suchara Codziennego:

Pozostałe Case Study:

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store