Спершу йога, тоді — робота!

Цього місяця Валерія Челікіді вирішила заохотити ще більше сум’ян та прихильників східної оздоровчої гімнастики до здорового способу життя. «Усе, що потрібно було, то це — мати з собою килимок чи каремат», — говорить інструктор Української Федерації Йоги Валерія Челікіді.

Щонеділі о 12:00 до півсотні містян приходило на безкоштовні заняття йогою.

«Я побувала на всіх заняттях, які проводила Валерія в міському парку. Дуже задоволена та наповнена енергією. Обов’язково продовжу займатися йогою», — розповіла учасниця Марина.

На останньому занятті, 27 серпня, було майже 30 учасників, серед них ми зустріли і чоловіків. «У Києві на йогу ходить набагато більше чоловіків. Це один із стереотипів, який склався, що йога — практика лише для жінок, але це не так. У Сумах тільки починають дізнаватися про йогу, тому здебільшого заняття відвідують жінки», — говорить тренер Валерія.

«Про заняття йогою я дізналася з Фейсбуку. Ходила три заняття, кожного разу відкривала для себе щось нове. Для тих, хто хоче вдосконалити своє тіло та душу, то будь-яка методика та спосіб — вдалі, якщо в тебе є велике бажання. Наприклад, якщо займатися з Валерією, то відчуваєш, що вона справді спеціаліст та людина з великої літери. Вона веде заняття з розумінням своєї справи. Навіть в такому широкому форматі, де всі люди різні за психологією, за підготовкою, за віковим цензом, вона бачить кожного, дає поради та заохочує. Якщо в мене буде можливість, то я з радістю буду продовжувати займатися йогою», — поділилась з нами своїми враженнями учасниця Олена.

Ідея проведення йоги в затінку у Сумах з’явилась у Валерії давно. 
«Філіали Української Федерації Йоги є в різних містах України, а я як уродженка Сум, хотіла б бачити філіал і в нашому місті. Тому і вирішила провести безкоштовні заняття з йоги», — додала Валерія Челікіді.

«Після цих занять я відчуваю легкість. Я дуже вдячна, що познайомилась з такою людиною, яка проявила любов до йоги», — говорить учасниця Світлана.

Цикл безкоштовних занять йогою закінчився. Зараз набираються групи, які вже у вересні почнуть займатися східною оздоровчою гімнастикою. Поспішайте приєднатися!

Більше світлин ви зможете побачити в нашій спільноті “Вконтакті” ( https://vk.com/sumy_2012 )

Автор: Олег Чернуха

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.