Sosyal Medya Hizmetlerinde Güvenilir Adres “Takipci.com.tr”

Takipci.com.tr
May 27 · 7 min read

Sosyal medya denince akla twitter ve instagram geliyor. Son günlerde takipçi satın almak denince ise aklımıza takipci.com.tr geliyor. Güvenli ve kurumsal yapısıyla müşterilerinin tamamının memnuniyetini ilk günden sağlamış durumda.

takipci.com.tr

Bu yazımızda; öncelikle firmanın kurumsal yapısını, daha önce yaptığı işleri ve hedeflerini sizlerle paylaşacağız. Sonrasında ise firmanın hizmetlerini kısaca sizlerle paylaşacağız.

Takipci.com.tr Nasıl Bir Oluşum?

Öncelik takipci.com.tr yeni bir site değil. 2014 yılında kurulmuş bir sitedir. Faaliyetlerine Yalova Acar Bilişim çatısı altında devam etmektedir. Türkiye’deki sosyal medya hizmetlerinin genel olarak profesyonel çatı altında yapılmadığından dolayı oluşan açığı kapatmak adına yola çıkmıştır. Daha çok kurumsal müşteriler için instagram, facebook ve twitter sayfalarının yönetimi, kitle ve marka değeri arttırılması, reklam ve yapay etkileşim de diyebileceğimiz takipçi, beğeni, izlenme, yorum gibi hizmetleri sağlamaktadır.

Son günlerin popüler uygulaması açık ara instagram’dır. Bu nedenle takipci.com.tr de genellikle instagram hizmetleri üzerine çözüm üretmektedir. Ancak tüm diğer sosyal medya platformları için de hizmetleri ucuz, kaliteli ve güvenli olarak devam etmektedir.

Genel olarak tercih edilen ve satın alınan sosyal medya hizmet paketlerimiz “instagram hizmetleri” ve “twitter hizmetleri” olarak ikiye ayırabiliriz.

Instagram Hizmetleri

Takipci.com.tr çatısı altında instagram hesabınızın ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler yer almaktadır. Yorum, izlenme, kaydetme, hikaye izlenimi vs. gibi hizmetlerin yanı sıra en çok tercih edilen takipçi ve beğeni gibi hizmetler yüksek kaliteli şekilde müşterilerimize sunulmaktadır.

Daha çok tercih edilen hizmetleri beğeni ve takipçi olarak ikiye ayırıp sizlere kısaca bahsedelim.

Instagram Takipçi Satın Al” Bölümüne Tıkladığımızda Karşımıza Hangi Kategoriler Çıkıyor?

Instagram takipçi satın almak isteyen birisi öncelikle kendi ihtiyacına yönelik bir sayı belirlemesi gerekmektedir kafasında. Örnek olarak kişisel hesaplar 1000–5000 gibi takipçi tercih ederken kurumsal hesapta bu sayı çok daha yüksek sayılara ulaşabilmektedir.

instagram takipçi al

Bir diğer konu ise, kişiler genellikle sabit duran ve azalmayan instagram takipçisi istiyorsa bot yani “robot takipçi”lerden yana tercihini kullanıyor. Ancak instagram üzerinden ticaret yapan ya da daha doğal bir görünüm isteyen kişiler Türk gerçek takipçiler veya yabancı orjinal takipçi paketlerinden seçip satın almaktadır.

Bu siteden Instagram takipçi satın almak istiyorsanız, aşağıdaki gibi kategoriler karşınıza çıkmaktadır.

Bu tür paketler satın aldığınızda instagram’ı kullanan ve gerçek birer sahipleri olan hesaplar tarafından takip edilirsiniz. Bu hesaplar sizin hikayelerinizi izleyebilir, yorum yapabilir, fotoğraflarınızı beğenebilir. Nasıl normal bir arkadaşınız instagram’a girip akışa bakıyorsa; bu takipçilerinizin de onlardan farkı yoktur.

instagram türk takipçi

Fakat sizi tanımadan takip ettikleri için eğer profiliniz ilgisini çekmezse takibi bırakabilmektedirler. Gerçek hesaplardır sizin profilinize bakıp son takip edenleri incelediklerinde anlaşılmazlar ancak takipçi sayınız azalabileceğinden yine de anlaşılma şansı vardır.

Bu tür takipçileri özellikle kurumsal firmalar bir miktar instagram robot takipçi satın aldıktan sonra, üzerlerini kapatmak amacıyla tercih etmektedir.

Siteden satın alabileceğiniz bir diğer instagram takipçi hizmeti ise Türk Bot Takipçiler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tür takipçiler Türk isimleri kullanılarak, çeşitli yazılımlar vasıtasıyla açılan hesaplardır. Genellikle takip ettikleri sayısı yüksek fakat takipçileri çok azdır. Çoğunun herhangi bir paylaşımı yoktur. Bazılarının ise 1–2 adet resim paylaşımları vardır.

instagram türk bot takipçi

Sizin takipçi listenize bakan birisi isimlerinden anlamayabilir ancak profilleri incelediğinde takipçi satın alma hizmetlerinden faydalandığınız anlaşılabilmektedir.

Bu nedenle Instagram Türk Bot Takipçiler genellikle çok yüksek sayıda takipçi satın almak istendiğinde ve diğer tüm servisler kullanıldığında tercih edilmektedir.

Sıradaki hizmetimiz ise yabancı robot takipçiler olarak önümüze çıkmaktadır. Bu hizmette yine 100.000 ve üzeri takipçi satın almayı tercih eden kişiler için daha ekonomik ve sabit kalması sebebiyle tercih edilmektedir.

instagram robot takipçi

Bu takipçi hizmetinden yararlanan kişiler ise Instagram güncellemelerinden etkilenirler. Bazen haberlerde karşımıza çıkan, “instagram robot hesapları temizliyor” şeklindeki başlıklar bu hizmetten yararlanan kişileri üzebilmektedir.

Instagram yabancı robot takipçiler uzun süre sabit olarak profilde dursa da hepsinin birden silinme ihtimali vardır.

Instagram takipçi satın almak isteyen kişilerin bir diğer tercih ettiği çeşit ise yabancı gerçek takipçilerdir. Bu hizmet aslında kendi içerisinde de ayrılmaktadır. Ucuz olarak tercih edenler genellikle uzak doğu ülkelerinden oluşan hesaplar tarafından takip edilirler.

instagram gerçek takipçi

Ancak Avrupa ve refahın daha yüksek olduğu ülkelerden kullanıcılar tarafından hesabınızın takip edilmesini istiyorsanız biraz kesenin ağzını açmanız gerekmektedir. Emlak ve inşaat gibi sektörlerde kurumsal hesap yönetiyorsanız Arap Ülkelerinden de takipçiler edinebilirsiniz.

Bu Başlık Altında Olan “Instagram Beğeni Satın Al” Bölümüne Girdiğimizde Bizi Neler Karşılıyor?

Instagram hesabınızın takipçi sayısı yüksek olabilir ancak dilediğiniz etkileşimi alamıyor olabilirsiniz. Bu durum ticari hesaplar için çok önemlidir. Güven kazanmak için artırdığınız takipçi sayısı, beğeni sayınız az olduğunda hiçbirşey ifade etmemektedir. Aksine potansiyel müşterilerinizin size güvenmemesine dahi sebep olabilir.

instagram beğeni

Bu nedenle insanlar son günlerde neredeyse takipçiden daha çok instagram beğeni satın almaya yönelmiştir.

Beğeni satın alma işlemleri de kendi arasında birçok alt başlığa ayrılmaktadır. Kısaca bunları sizler için anlatalım.

Beğeni hizmetlerinde en çok tercih edilen hizmet aktif kullanıcılar tarafından sağlanan Türk Gerçek Beğenidir. Takipçi hizmetlerinin aksine beğeni hizmetlerinde her ne kadar aktif hesaplar olsa da azalma yok denecek kadar az olmaktadır. Bu nedenle hem gerçek görünümlü, hem de sabit kaldığından Türk gerçek beğeni satın almak çok mantıklıdır.

Dilerseniz tek fotoğrafınıza veya profilinizden seçeceğiniz gönderilere, hatta daha sonra paylaşacaklarına bile beğeni satın alabilmeniz mümkündür. Takipçi hizmetlerine göre daha uygun fiyatlıdır.

Yabancı ve robot beğeniler genellikle çok yüksek takipçili hesaplar tarafından tercih edilmektedir. Türk beğenilere göre daha ekonomiktir ancak beğeni yapan hesaplar genellikle aktif değillerdir.

Türk beğeniler çoğu zaman en fazla 5000 civarında sağlanmaktadır. Fakat bu sayının çok daha üzerinde beğeni satın almak isteyen kişiler mecburen yabancı ve robot beğeni hizmetlerinden faydalanmak durumundadırlar.

Zamanla azalma olmaz, ancak beğenen kişileri inceleyen birisi organik olmadığını farkedebilir. Bu durumun önüne yabancı dilde etiketler kullanarak geçebilirsiniz. Sizi takip eden kişiler bu beğenilerin keşfet bölümünden ya da etiket üzerinden geldiğini düşünebilir.

Instagram otomatik beğeni bize teknolojinin bir nimeti diyebiliriz. Her fotoğraf paylaştığında beğeni satın almak isteyen kişilerin zaman kaybetmemesini sağlamaktadır.

instagram otomatik beğeni

Aylık otomatik instagram beğeni satın alan birisi 30 gün boyunca tüm paylaştığı fotoğraf ve videolara 10–15 dakika içerisinde otomatik olarak beğeni geleceğini bilir ve rahat şekilde paylaşım yapar.

Bu hizmet ise aylık 50 ₺ gibi uygun ücretlerden başlayıp katlanarak devam etmektedir. Siz de ihtiyacınızı belirleyip kendi profiliniz için uygun bir paket seçip, alabilirsiniz.

Peki “Twitter Takipçi Satın Al” Bölümüne Tıkladığımızda Neler Var?

Sosyal medyanın en büyüğü, en çok tercih edileni Twitter diyebiliriz. İnsanların her türlü düşüncesini rahatça diğerlerine iletebildiği, hayatımızın önemli bir parçasıdır “twitter”. Fakat profiliniz istediğiniz kadar kişi tarafından takip edilmiyor ya da kendi paylaşımlarınızın daha fazla kişiye erişmesini istiyorsanız twitter takipçi satın alarak bunu elde edebilirsiniz.

twitter takipçi

Takipci.com.tr bu konuda size iki farklı seçenek sunuyor. Hadi hep beraber bunlar neymiş bakalım.

Türk aktif gerçek Twitter Takipçileri

En çok tercih edilen hizmet bu başlık altında Türk Twitter takipçileri diyebiliriz. Gerçekten aktif kişiler sizi takip eder ancak tek eksisi takibi bırakma oranı diğer platformlara göre çok yüksektir. Örnek olarak 1000 adet Türk twitter takipçi satın alırsanız bir hafta sonra kalacak miktar 300–650 adet arasıdır.

Kurumsal firmalar için sitemiz genellikle hazır hesaplar önermektedir. Örnek olarak yeni kurduğunuz bir markanız var ise sıfırdan başlamak yerine 5000 Türk takipçili bir twitter hesabı satın alarak, onun ismini değiştirip devam etmeniz daha kolay olabilmektedir. Fakat çok ciddi bir markanız varsa bu da sorun olabilmektedir, çünkü bu hesabın eski sahibinin takip ettiği kişiler bir süreliğine hesaplarını kapatmış olup sonradan yeniden açabiliyorlar. Kurumsal hesabınızı çok saçma bir twitter hesabını takip ederken görebilirsiniz, işin kötüsü başkaları da bunu görebilir ve marka değeriniz açısından geri dönülemez bir duruma düşebilirsiniz.

Tüm bu sebeplerden dolayı twitter takipçi satın almaya karar verdiyseniz öncelikle site üzerinde günün tüm saatlerinde hizmetinizde olan canlı destekten yardım almanızda yarar vardır.

Twitter Robot Takipçiler

Bir diğer twitter takipçi satın alma seçeneği ise yabancı robot takipçiler olarak karşımıza çıkıyor. Bu hizmette yumurta diye tabir edilen, takipçisi az, takip ettiği hesap çok yüksek olan hesaplardan oluşmaktadır.

Bir süreliğine profilinizi takip ederler fakat güncellemelerde tamamı silinir. Bu durum da çok moral bozucu olduğundan genellikle tercih edilmezler. Türk robotlar da vardır ancak onlar da yine aynı şekilde çeşitli güvenlik taramalarına takıldıklarında kapatıldığı için boşuna satın almanıza gerek yoktur. Sitemizde sadece Türk Gerçek Aktif Twitter Takipçi bölümü şu an için aktiftir. Eğer yabancı robotlar daha kaliteli bir duruma gelirse tekrar onları da aktif hale getireceğiz.

takipçi satın al

Sosyal Medya Hizmetlerinde Güvenilir Adres Takipci.com.tr’nin instagram takipçi, beğeni ve twitter takipçi hizmetlerini sizlere kısaca açıkladık. Siz de siteye girip aklınıza takılan tüm soru işaretlerine canlı destek bölümünden yetkililerle konuşup yanıt bulabilirsiniz. Tüm twitter, instagram ve diğer sosyal medya siteleri için olan hizmetleri güvenilir ve ucuz şekilde satın alabilirsiniz.

Takipci.com.tr

Written by

Instagram için takipçi, beğeni, izlenme gibi hizmetleri satın alabileceğiniz takipci.com.tr isimli sitemizin yardım sayfasıdır.