INSTAGRAM VİDEO İZLENME HİLESİ — Görüntülenme | TakipciShop

Ücretsiz olarak kullnıma sunmuş olduğunuz Instagram video izlenme hilesi aracımız ile hesabınızdan paylaşmış olduğunuz videoların görüntüleme sayısını şifresiz ve bedava arttırabilirsiniz. Görüntülenme sayısının yükselmesiyle öne çıkan videolara yükselebilirsiniz. Video görüntülenme sayınızı yükseltebilmek için video URL’sini yazmanız yeterli olacaktır. Video görüntülenme sayınızın yükselterek keşfete çıkma ihtimalinizde artacağından videolarınız daha fazla kişi tarafından görüntülenecek ve yeni kişilerin sizi eklemesine tanımasına neden olacaktır. Ücretsiz sunmuş olduğumuz instagram video izlenme hilesi aracımızın her video başına belli bir gönderim sınırı bulunmaktadır. Instagram video görüntülenme ürünümüze giderek daha fazlası için sipariş oluşturabilirsiniz. Diğer bir ücretsiz aracımız olan instagram takipçi hilesi ile takipçi sayısını arttırabilirsiniz.

Sosyal medyanın günümüzde giderek daha çok kullanılmaya başladığı bir çağdayız. İnsanlar yaşadıkları mutlu ve üzüntülü birçok olayı sevdikleriyle paylaşmak isterler. Herkes paylaştığı videoların veya resimlerin yüksek beğeni almasını ister. Böylelikle beğenilme hissi hoşuna gider.

İnstagram da paylaştığınız videoların izlenme sayısını arttırarak popüler olmak istiyorsanız videolarınız için instagram görüntüleme hilesi aracı ile ücretsiz olarak belli bir sayıda izlenme sahibi olabilirsiniz. Bunun için özel bilgileriniz paylaşmanıza ya da şifrenizi vermenize gerek yoktur. Kullanıcı adınızı vermeniz ve ne kadar takipçinin görüntülemesini istiyorsanız belirtmeniz yeterli olacaktır. İnstagram da paylaşımlarınız ne kadar çok izlenirse diğerleri içinde merak uyandırır ve kısa sürede daha popüler olmanızı sağlayacaktır. Öncelikle yapmanız gereken instagram görüntüleme hilesi için sayfanın içindeki istediğiniz videonun linkini kopyalayarak ilgili alana yapıştırmalısınız. Sizin seçmiş olduğunuz adet kadar bizim tarafımızdan o zaman ki gönderim adedi kadar belirlenmiştir. Bu dediğimiz kısma siz müdahale edemezsiniz. Sizin tarafınızdan değiştirilemez. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra altta bulunan butona basarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizden emin olmanız ve güveniniz kazanmak için her kullanıcıya 1 kere olmak şartıyla ücretsiz olarak deneme hakkı verilmektedir. Eğer deneyip memnun kaldığınız takdir de instagram görüntüleme hilesi satın al kısmına gelerek satın alabilirsiniz. İstediğiniz sayı da istediğiniz takipçi sayısını seçerek istenilen görüntülemeye sahip olabilirsiniz. Bu sayede en çok izlenme sebebi ile birçok kişinin keşfet sayfasına düşersiniz. Çünkü izlenme sayısı fazla olan videolar her zaman daha çok merak uyandırmaktadır. Birçok fenomen veya fenomen olmak isteyen instagram kullanıcıları bedava instagram görüntülenme hilesi sayesinde popüler olmuştur. Sizde birçok kişi tarafından tanınmak ve hatta bu yolla gelir elde etmek iste misiniz? Aldığınız reklam teklifleriyle sayfanızda paylaşarak rahatlıkla gelir elde edebilirsiniz. Eğer sizin de böyle bir isteğiniz varsa instagram görüntülenme hilesi sayesinde bunu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve kullanımı rahat bir site yaptık. Bu site tamamen ücretsiz ve Türkçe dilinde hazırlanmıştır. Sitenin en büyük avantajı aslında Türkçe olmasıdır. Çünkü birçok sitelerde bu tür uygulamalar yabancı dilde kullanılmaktadır. Ne yaptığınızı ve nereye tıkladığınızı bilmezsiniz. Ama size sunmuş olduğumuz bu site de bu tür sıkıntılar asla yaşamazsınız.

Uygulama kesinlikle sizden şifre ya da bilgi istemez. Diğer uygulamalara bakıldığın da sizden bilgileriniz şifreniz hatta 3 bir şahıs gibi değişik isteklerde bulunur. Bu sitemizde asla böyle gereksiz şeyler uğraşmaz ve tedirgin olmasınız. Hatta Instagram hesabınıza giriş yapmanızı bile istemez. Bizim sitemizin sizden istediği hazırlanan şifresiz görüntüleme hilesi sayesinde istediğiniz kadar instagram izlenme hilesi kasarak görüntüleme sayınızı arttırmış olursunuz. Uygulamayı kullanan ücretli ya da ücretsiz tüm kullanıcılarımızın bilgileri tamamen korunmakta ve gizli tutulmaktadır. Kesinlikle hiçbir yerde kopyalanıp paylaşılmamaktadır. Yani bu demek oluyor ki depolanıp 3. kişilere bilgiler gitmemektedir.

Sitemizin sunmuş olduğu diğer bir avantajda Google’dan dışarıdan gelen farklı uyarıcıları engellemektedir. Bu da sitemizin diğer botlara karşı korumaktadır. Bu durum kişinin güvenliği açısından oldukça önemli bir durumdur.

İnstagram İzlenme Hilesi Nasıl Kullanılır?

Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamayı da nasıl kullanmanız gerektiğini size detaylı bir şekilde anlatmak isteriz. Yapmanız gereken işlemle aslında çok kolaydır. Aşağıdaki sıralamayı takip ederseniz hatasız ve istediğiniz doğrultuda siteyi kullanmış olursunuz.
Instagram izlenme hilesi ile görüntüleme sayısını arttırma;

  1. Instagram hesabınıza giriş yaparak izlenme sayısını ücretsiz yükseltmek istediğiniz videonuzun URL adresini kopyalayın.
  2. Takipci.shop web sitemizden bedava sunmuş olduğumuz Instagram İzlenme Hilesi aracımızın bulunduğu sayfayı açın.
  3. Görüntüleme sayısını arttırmak istediğiniz videonuzun URL adresini aracımıza yapıştırın.
  4. Aracın sol tarafında videonuzun öne çıkan görselini görebilir ve teyid edebilirsiniz.
  5. Ardından “Ücretsiz İzlenme Al” buttonuna basarak karşınıza gelen spam olmadığınızı doğrulayan Google Captcha güvenlik adımı geçin.
  6. Herhangi bir şifre veya bilgi paylaşmadan videonuzun izlenme sayısı çok kısa bir sürede artmaya başladığını görebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan bu hizmetten 7/24 iletişim kanalarından kesintisiz ulaşabilirsiniz. Sitemiz yoğun talep olduğu günler ya da bakımda olduğu zamanlarda beğeni veya görüntüleme sistemi biraz geç sayfanızda görülür. Ama mutlaka sistemsel bir şekilde çalışmaktadır. Öncelikle belirtmek isteriz ki görüntüleme sistemi hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir. Gizli olan hesaplara instagram izlenme hilesi işlemi gerçekleştirilmez.

https://takipci.shop/instagram-video-izlenme-hilesi

--

--

https://takipci.shop/

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store